prowokacja-ferrari-zbigniew-stonnoga-pedzi-345km-bor-prezydent

Moja prowokacja z Ferrari strzelona w dychę

Moja prowokacja z Ferrari strzelona w dychę.

Z lewej Ferrari, ceramika do hamowania i pusta przez pewnien czas autostrada, z prawej zawodowcy BOR, a na pokładzie Prezydent, brak poboczy i co chwila ratowanie sobie życia.

Pozostali nieuprzywilejowani uczestnicy ruchu zmuszeni są do unikania conajmniej 7 zderzeń czołowych i na końcu debil w żuku z kogutami, bez hamulców i poza kolumną .

Mój film montowany z wielu, film „BOR” ustalone miejsce i czas.\

Mój film i wykroczenia/przestępstwo przedawnione film BOR sprzed kilku dni.

Moje przestępstwo nie do ustalenia nie ja jestem kierowcą zabrałem się na stopa, Przestępstwa BOR-u

  1. Sprowadzenie ryzyka katastrofy w ruchu drogowym
  2. Niedopełnienie obowiązków służbowych funkcjonariuszy publicznych w tym BOR,Policji i Służby Medycznej poprzez zaniechanie należytej staranności mającej na celu zapewnienie bezpiecznego przetransportowania głowy państwa połączone z kilkukrotnym ryzykiem utraty zdrowia lub życia Prezydenta RP.
  3. Siedmiokrotne przekroczenie uprawnień funkcjonariuszy publicznych sprowadzające zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego oraz sprawców i mienia wielkich rozmiarów.
  4. Przekroczenie uprawnień funkcjonariuszy publicznych poprzez sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia katastrofy w ruchu drogowym i zmuszenie innych uczestników ruchu drogowego do podejmowania manewrów zagrażających ich życiu, zdrowiu oraz mieniu wielkich rozmiarów.

Stonoga-drugi sort i Zawodowcy ludzie, którzy przysięgali oddać swoje życie za ochronę zdrowia i życia Prezydenta.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Owszem, ale oni dawali ostrzeżenia dźwiękiem i sygnałami świetlnymi a wtedy juz przepisy mowia wyraznie co masz zrobic 🙂 podobnie jak w sytuacji pogotowania ratunkowego czy straży pożarnej 🙂 bo takie mamy przepisy. Mogli po prostu wybrać inny środek transportu aby nie narażać innych uzytkowników drogi. Może w drugą stronę… jaki jest koszt takiego przejazdu a przelotu helikopterem 🙂 czy to nie kwestia oszczednosci? 🙂 ktore Pisowcy chcieli wprowadzic?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Pozdrowienia z więzienia

Pozdrowienia z więzienia

Napisał - 25 maja 2016 0
Witam was z Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka. Pozdrowienia z więzienia. PIS postanowił zniszczyć mi życie. Kto ty kur jesteś? Stonoga, Zbigniew…