Mój Przyjaciel Janusz Korwin Mikke

Mój Przyjaciel Janusz Korwin Mikke

Mój Przyjaciel Janusz Korwin Mikke

Czas najwyższy opowiedzieć Wam o tym jakim Człowiekiem w relacjach prywatnych jest Janusz Korwin Mikke.

Wielu z Was ma określone zdanie na temat Pana Janusza Korwin Mikkego.

Media oceniają go tendencyjnie wyłapując w istocie odpowiednio interpretowane „wpadki”, które dla ludzi świadomych trudno nazwać wpadkami bo przecież to racjonalny w istocie głos w nieracjonalnym Świecie.

Nie dosyć, że to Człowiek Wielkiego Honoru i nie przez przypadek piszę te słowa z wielkich liter to dodatkowo jeszcze wspaniały przyjaciel, zatroskany Polak i jak zauważyłem świetny ojciec.
Pytacie często „a co z JKM” a ja nic nie odpisuję, bo nieśmiały jestem w publicznym uzewnętrznianiu prywatnych relacji z ludźmi.

Za każdym razem gdy w moim życiu coś się publicznie chromoli pierwszy telefon jaki otrzymuje jest telefonem Janusza Korwin Mikkego: „Panie Zbyszku jak tam? Mogę jakoś Panu pomóc? Jak zdrowie? zdecydował się Pan na usunięcie tej nerki? Niech się Pan nie martwi itd itd.

Nienawiść zawsze towarzyszyła moim działaniom. Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin Mikke to Człowiek, o którym pozytywnie mógłbym pisać wiele tygodni, jedyną wadą jaką u niego zauważyłem jest to, że zbyt rzadko leje polityków po mordach.Zaraża swoją przyzwoitością Pan Janusz tak swoje dzieci jak i osoby pozostające w Jego najbliższym otoczeniu.

Kiedy kilka tygodni temu w podwarszawskiej Jachrance odbywało się spotkanie liderów JKM zostałem na nie zaproszony i przyjęty czując się jak gość przyjaciel a nie ewentualny konkurent polityczny.

Janusz Korwin-Mikke: „część służb specjalnych których tubą jest p. Zbigniew Stonoga” [WIDEO]


Przemek Wipler nie odstaje w niczym JKM może z tą tylko różnica, że jest młodszy i bardziej polityczny ale i On jest Człowiekiem nad wyraz przyzwoitym.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

stan-wojenny

Stan wojenny

Napisał - 13 grudnia 2015 0
W wyniku stanu wojennego śmierć poniosło ok. 100 osób, a aresztowano lub internowano łącznie ponad 10 tysięcy. W 34 rocznicę…