minister

Minister sprawiedliwości „nie ma szacunku” dla Zbigniewa Stonogi. „Zbiera lajki na Facebooku”

Publikując akta ze śledztwa ws. afery taśmowej, Zbigniew Stonoga podpadł wielu politykom Platformy Obywatelskiej. Jednym z nich jest minister sprawiedliwości Borys Budka, który nie sili się na ukrywanie swojej niechęci do Stonogi. – Nie mam szacunku dla tego pana – oznajmił minister na antenie Radia ZET.

Podczas rozmowy z Moniką Olejnik szef resortu sprawiedliwości nazwał Stonogę „internetowym celebrytą, który zbiera lajki” na Facebooku. – Nie warto o nim rozmawiać – zaznaczył Budka, dodając, że upublicznienie niejawnych akt ukazało także nie najlepszą kondycję prokuratury.

– Doszło do rzeczy strasznej. Każdy, kto spotka się z prokuratorem, zada sobie pytanie: czy zobaczę swoje dane na Facebooku? – powiedział minister, dodając, że prokurator generalny Andrzej Seremet powinien przeprosić za popełnione przez śledczych błędy.

Niechęć do Stonogi, która dała o sobie znać w studiu Radia ZET, jest w pełni odwzajemniana przez biznesmena. W tym tygodniu Stonoga zaoferował paparazzim sowite wynagrodzenie za śledzenie m.in. ministra sprawiedliwości.

Ogłoszenie ukazało się na Facebooku, z którym Stonoga również ma problemy. W czwartek biznesmen poinformował na Twitterze, że Facebook zablokował jego główny profil – obserwowany przez blisko 500 tys. osób.

W wydanym oświadczeniu Stonoga powiedział, że portal działał na wniosek „towarzysza Seremeta”, czyli prokuratora generalnego. – Zdaje się, że będziemy mieli otwarta wojnę – oznajmił biznesmen.

Treści publikowane na nowym profilu Stonogi, który w ciągu niecałej doby polubiło 112 tys. internautów, wskazują, że wojna już się rozpoczęła.

źródło: natemat.pl

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

news

Medialny rynsztok

Napisał - 2 grudnia 2015 0
(popierasz-udostępniasz) Medialny rynsztok w służbie kłamstwu i manipulacji staje się niebezpieczny dla społeczeństwa. Jeszcze resztkami sił kończą platformowe układy medialne…
SuperStacja Raport

SuperStacja Raport 2015.10.08

Napisał - 10 października 2015 0
Poseł Gromadzki usunięty z mównicy. W Szczecinie nasze listy zostały zarejestrowane a następnie fakt zarejestrowania został  cofnięty, okazało się że…