news

Medialny rynsztok

(popierasz-udostępniasz)
Medialny rynsztok w służbie kłamstwu i manipulacji staje się niebezpieczny dla społeczeństwa.
Jeszcze resztkami sił kończą platformowe układy medialne robić lache platfusom, a tu juz należy zacząć lizać lachę kurdupla.
Nie ważne,że Kraków odtrąbił sukces społeczny polegający na ujęciu pedofila, nie ważne bo przecież Stonoga brał w tym udział.
Nie ukradł nie zesrał się do kwiatka i nie wylał w hotelu więc pisać o nim nie możemy.
Posłuchajcie elito warszawskich mediów- jesteście ścierwem zerem i to nie dlatego, że Stonogi nie puszczacie tylko, że nie puszczacie informacji mogących w zasadniczy sposób budować postawy społeczne i zachęcać zwykłych ludzi do przeciwstawiania się parszywej pedofilii.
Ja rozumiem,że moralność u was jest tylko na wizji bo przecież poza studiami pierdolicie się jak króliki poprawiając koksem i rozwodząc się i żeniąc trzy razy w roku.
Jak się okazuje nie ma różnicy czy to pierdolona TVP czy TVN Polsat czy wreszcie kanalia Michnik.
Wszyscy jesteście antypolakami a przez to bitymi chujami.
Przyzwoitych ludzi przepraszam za język ale te ścierwa innego nie pojmą.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy