Lot Ku Wolności. Walka o lepszą Polskę.

Lot Ku Wolności. Walka o lepszą Polskę.

Lot Ku Wolności. Walka o lepszą Polskę.

W 2015 roku wszczęto przeciwko mnie 17 nowych postępowań karnych.

Byłem wzywany do Policji, ABW, Prokuratur i Sądów aż 77 razy.

Moja walka o lepszą Polskę zakończyła się wzruszeniem pięcioletniego wyroku uniewinniającego i jego zamianą w stalinowskich okolicznościach na uznanie winy i roczne więzienie.

Nienawiść zawsze towarzyszyła moim działaniom. Janusz Korwin-Mikke

Przez 15 lat chodzę po sądach i do tej pory uniewinniono mnie 118 razy, w 16 przypadkach zostałem skazany. Przy czym skazania to 14 razy za znieważenie funkcjonariuszy publicznych oraz posłużenie się fakturą na kwotę 103 zł do jakiego miało dojść 17 lat temu i sprawa niby przywłaszczonego Lexusa.

Janusz Korwin-Mikke: „część służb specjalnych których tubą jest p. Zbigniew Stonoga” [WIDEO]

Przyjąłem na siebie odpowiedzialność za ujawnienie akt afery podsłuchowej i uwalniając Polskę od politycznych przestępców i doprowadzając do dymisji najpoważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej czyniąc tym samym PiS wielkim zwycięzcą ostatnich wyborów parlamentarnych.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy