zbigniew-stonoga-synek

Listy od was które podtrzymują mnie na duchu

Widzenie z synkiem

Mały synek przyszedł do mnie na pierwsze widzenie z udziałem dziadka i mojej żony. Oczy miał jakieś szkliste, nie wyraźne.
Zapytałem co się stało synku? ( będąc jednocześnie przekonany, że dziecko przerósł widok więzienia) a on mi odpowiada – Tatuś taki pan w okienku powiedział, że teść to nie jest rodzina, po chwili zapytał- Tatuś dlaczego dziadek nie jest naszą rodziną? Jest synku jest- odpowiedziałem. Tatuś! Ale dziadek się popłakał i pojechał do domu( dziecko zaczyna płakać).

Mój teść, którego od zawsze nazywam tatą ma 80 lat i chciał się ze mną tylko zobaczyć, bo nie zobaczy się ze mną matka którą służba więzienna zamordowała.

Autorem informacji dla dziecka był Jarosław….

Był wieczór tuż po apelu co to przypomina mi o tym, że decyzją złodziei z wiejskiej wykonaną przez sądowe zera znajduje się w więzieniu.

Zabrałem się za otwarcie listu, który kilka chwil wcześniej przekazał mi wychowawca. On nie ma czasu na człowieka, bo przechodzi właśnie proces resocjalizacji za, który płaci mu wynagrodzenie to chore państwo. Generalnie funkcjonariusze Służby Więziennej i ich pracodawcy złodzieje z wiejskiej potrzebują resocjalizacji i idzie im to bardzo opornie.

Najlepszym z tego wyjściem byłoby podwyższenie poselskich i ministerialnych pensji do 100 000 złotych na miesiąc by nie czuli się jak debile lub złodzieje- choć to ostatnie wyssali z mlekiem taty co to też był posłem, senatorem czy inną gnidą sejmową.

Jak wygląda życie w więzieniu

Wrócę jednak do listu i przyjemnych rzeczy. Naprzeciw mnie szczerzyła się Krata zabezpieczająca klapę, czyli drzwi do celi, w której do niedawna jeszcze śmigali ludzie w czerwonych kubrakach oskarżeni o popełnienie najcięższych przestępstw. Za moimi plecami groźnie wyrykiwał tygrys, czyli zabezpieczająca od środka okno krata. Druga jest na zewnątrz.

Zbigniew Stonoga - Pozdrowienia z więzienia - wczasy na wasz koszt
Stół na którym piszę kołysze się jak Kaczyński na miesięcznicy bo spawali go osadzeni za czasów, gdy poziomicy nie było w sklepach ze sprzętem do majsterkowania.

Piękna podłoga zrobiona, z tego co spierniczyli na magazynie Paradyża gra mi radośnie pod nogami, bo płytki przyklejono na Atlas Polski, a klej poleciał na budowę domu kierownika.

Więzienne koja, czyli łóżka trzęsą się jak plankton zamulony maryśką nasączoną dopalaczami za, które motłoch zrobi tu wszystko nawet to co zdaniem Sikorskiego Polska robiła Amerykanom.

Biorę w rękę wspomniany list i otwieram pisze do mnie Krzysiek sądowy kurator zajmujący się Panem Jerzym z Zabrza. Zielone ściany pomalowane olejna, której litr musiał wystarczyć na ich 28 metrów kwadratowych zaczyna falować. Czytam list jest coraz milej przecież nikomu w niczym nie pomogłem a to już aż czwarty, który niesie mi radość do więzienia.

Czytam dalej a oto krata zabezpieczająca klapę zmienia kolor na żółty i niczym promienie słońca zaczyna lśnić na końcu celi, która mniejsza jest od łazienki dla gości w moim domu. Dochodzę w liście do miejsca, w którym Krzysztof opisuje, że już w styczniu zaproponowano panu Jerzemu mieszkanie jak już pisałem słońce tańczy na końcu, czyli na ścianach w zieleni rosną już piękne słoneczniki kołysane przez powiew wspomnień.

Nagle jeb leżę pod słońcem- taki jestem przeżarty kaczym żerem, że fikoł udający domowy taboret spawany przez pracusiów z drutu zbrojeniowego poskładał się pod moim ciężarem. Wstaję podsuwam fikoł bliżej blatu w dźwięku pisku podobnego do do głosu Pawłowiczowej wsuwającej kanapki na sali plenarnej przed nasmarowaniem protezy zębów.

Czytam dalej piękny list Krzysztofa kuratora i łzy napływają mi do oczu ” Panie Zbigniewie Pan Jerzy dostał piękne wyremontowane mieszkanie w Zabrzu Mikulczycach”… ”

Jak można Pana odwiedzić? Pan Jerzy nie ma nóg ale chce przyjechać na Białołękę osobiście Panu podziękować”. Płaczę.

Słoneczniki ze ścian już zniknęły, a krata znów straszy swoimi prętami i tak myślę dałeś im całego siebie i całą swoją rodzinę. A to czwarty list i pierwszy człowiek, któremu warto było pomóc bo mimo, że nie ma nóg to już Cie odwiedził i zakołysały się chociaż na chwilę słoneczniki na więziennych ścianach, a krata lśniła jak słońce, a Ty głupcze siedzisz w więziennej celi bo chciałeś, aby Polacy nieboracy zobaczyli też takie piękne kwiaty i wirujące złotopolskie słońce.

Dostałeś w nagrodę Pana Jerzego i Filipka, co w gorączce siedział w wózku dla Ciebie w sądzie. Jeszcze Anie z Konstancina i Piotra, którego skopano w Elblągu.

Za resztę dostałeś zarzuty, bo polaczkowy rząd czy to Platformowy czy Pis-owy i tak doprowadzi do tego, że i te 4 listy znikną w pamięci tych których chciałeś ocalić od bycia motłochem, zieloną olejną ze ścian albo odpadkami z Paradyża.

W tle więziennej celi toczy się mecz Polska- Kazachstan. Ale już Cię Polska nie interesuje.

Lekko podskakuje mi tłusty brzuch ze wzruszenia gdy słyszę hymn Polski. Lekko bo Polski już nie ma.

Jak więzienny Patol za wniosek nagrodowy zdradzi współwięźnia tak Polacy oddali moją ojczyznę za wspomniane już kiedyś karty debetowe, furę, skórę i komórę .

Teraz ksiądz proboszcz ogłosi z ambony kiedy są dni płodne, a kiedy nie. Jedno jest pewne- ksiądz proboszcz ogłosi. Bo Stonoga siedzi w więzieniu i nie złapie go gdy za pieniądze z Caritasu urządzi gejowskie party albo umówi się z dzieckiem na sex spotkanie.

Pozdrawiam tych wszystkich, tę garstkę Polaków dla, których warto było dziś być sam w więzieniu.

Tzw fanów nie stać na wysłanie maila do Pisowskich potworów w którym domagaliby się aby zaprzestano mnie tu mordować rękoma zwyrodnialców

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Triduum-pashalne

Triduum paschalne

Napisał - 25 marca 2016 0
Dziś rozpoczęło się triduum paschalne. Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa. W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus…
Czat 2 czerwiec 2016

Czat 2 czerwiec 2016

Napisał - 2 czerwca 2016 0
Nudzi mnie się na tej Białołęce 😉 Witam was serdecznie. Wczoraj wysłałem 31,5 tysiąca na leczenie Mateusza, brakuje nam jeszcze…