List do Jurka Owsiaka od Zbigniewa Stonogi WOŚP 2018

List do Jurka Owsiaka od Zbigniewa Stonogi WOŚP 2018

List do Jurka Owsiaka od Zbigniewa Stonogi

Drogi Jurku

To już dwudziesty szósty raz stajesz na czele ludzkich nadziei na cudowne wyleczenie choroby dziecka, kobiety, mężczyzny, starca i przeto każdego człowieka.

Brałem udział w każdym koncercie Twojej orkiestry od czasu jej powstania.

Z wielkim smutkiem obserwowałem przez ostatnie ćwierćwiecze obraz nagród, którymi obsypywał Cię malkontencki motłoch, który nienawidząc samego siebie i patrząc na życie przez pryzmat aspołecznego egoizmu rozumianego przez własne wartościowanie wylewał na Ciebie pomyje.

Chcę Ci napisać, że jeśli przypadkiem na chwilę poczujesz się źle warto byś spojrzał w oczęta jednego z uratowanych dzieciątek co to dziś mają po 26 lat. Wszystko Ci przejdzie.

Pisowski jazgot wspierany często przez facetów w czerni, którzy nie zawsze na ustach mają boże nauczanie, bo zdarza się na wielką skalę, że w tych ustach miewa inne rzeczy, nie powinien Cie zniechęcać. Nie powinieneś się denerwować na widok Rachonia, od którego kratka ściekowa na Warszawskiej ulicy jest dużo ważniejsza.

Jak już napisałem 26 lat pomagałeś chorym i biednym, naszym rodakom ale przed Tobą dużo trudniejsze zadanie na lata 2019-2020 uważam bowiem, że powinieneś w tym czasie stworzyć partię polityczną, do której nie mieliby wstępu żadni dotychczasowi politycy innych partii i przygotować ją do wyborów parlamentarnych 2019, a siebie samego do startu w wyborach prezydenckich.

Na Polskiej scenie politycznej nie istnieje żadna partia czy ruch społeczny, która gotowa jest do zarządzania państwem podczas, którego człowiek niezależnie od majętności i wykształcenia powinien być i musi być najważniejszym podmiotem tego państwa.

ZOBACZ TEŻ:

Jurek Owsiak CIEPŁO o Zbigniewie Stonodze: jest wpływową osobą

Rząd który nazywa naród gorszym sortem nie ma nie tylko legitymacji do rządzenia ale nawet do posiadania obywatelstwa czy dowodów osobistych.
Wymiar sprawiedliwości nazywający się nadzwyczajną kastą ludzi podobnie jak rząd nie ma prawa funkcjonować jako sędzia czy prokurator i posiadać Polskiego dowodu osobistego.

Jeśli tworząc ugrupowanie polityczne pokażesz ludziom magię ich serc Polskich i prawdziwych, a przeto kochających ojczyznę i człowieka zdobędziesz niespotykane dotychczas poparcie społeczne.
Twoim pochodzeniem i legitymacją jest ostatnich 26 lat kwintesencji człowieczeństwa, która uzewnętrznia się w człowieku, człowiekiem.

Od początku kreuj na lidera partii wybraną przez Was osobę by na progu nie było zgrzytu.  Szanowny Jurku Twoim miejscem z Prezydenta ludzkich serc jest pałac prezydencki z Prezydentem Polski Jerzym Owsiakiem.

Może pomyślisz, że źle Ci życzę zachęcając do plugawego świata polityki?  Absolutnie, wręcz odwrotnie ja Cie proszę aby 28 finał WOŚP był Twoją pomocą dla Polski, lekiem na grożącą nam wojnę domową pomiędzy ludźmi, którzy zostali głęboko podzieleni nienawiścią Platformową i Pisową.

Polska to nie Pis i nie Platforma. Polska to nade wszystko szlachetny człowiek, który zaznaczał swoją obecność na całym świecie i kosmosie. Jako jedyny naród irracjonalnie, samobójczo podniósł rękę na komunizm, obalił go i dziś musi żyć w innym komuniźmie ubranym w nierozumianą demokrację. Człowiek chory ubrany w najpiękniejsze ubrania wciąż pozostaje chory tylko dobrze na pozór wygląda.

Dziękuję Ci Jurku w imieniu całej Polski – tych co dzięki Tobie żyją i tych co pomarli lecz doświadczywszy przed śmiercią nadziei- empatii dotarli później do pogodnego odejścia.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy