zbigniew-stonoga-w-lodzi-pomaga

Lek ratujący życie ZAVESCA. Uratuj dwójkę dzieci

Wyjeżdżam z Łodzi wstrząśnięty, wyjeżdżam skrajnie zszokowany.

Kacper kierowca płacze, ja tez, co rusz zjeżdżamy na przystanki autobusowe przy Piłsudskiego bo nie da się opisać emocji jakie nam towarzyszyły gdy młodzi rodzice trzymali na rękach dwójkę dzieci, 10-tygodniową dziewczynkę i 4 letniego chłopczyka tłumacząc nam krok po kroku jak właśnie umierają ich pociechy.

Na koniec tego spotkania pokazują dokument od tych z rządu.

Proszę Państwa cytuję pismo podpisane z ramienia Ministra Zdrowia:

 

„Mając na uwadze powyższe należało przyspieszyć wydanie decyzji o odmowie refundacji leku z uwagi na faktyczne zagrożenie życia dzieci”

BMW Macierewicza uratowałaby życie tych dzieci!

Przerywam całą swoją działalność na czas zorganizowania pierwszych czterech opakowań leku dla dzieci. Zajmuję się tylko tą sprawą pomóżcie mi!

Lek ratujący życie ZAVESCA.

Potrzebujemy natychmiast pierwsze 100.000 złotych.

Uratuj ze mną Życie dwójki maluchów wpłać dowolną darowiznę na Fundacja Zbigniewa Stonogi.

Chory Filipek Lek ratujący życie ZAVESCA

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Triduum-pashalne

Triduum paschalne

Napisał - 25 marca 2016 0
Dziś rozpoczęło się triduum paschalne. Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa. W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus…