Lech Wałęsa - samotny do dzisiaj.

Lech Wałęsa – samotny do dzisiaj. Bądźmy wdzięczni za otwartą drogę do wolności Polski

Lech Wałęsa – samotny do dzisiaj.

Każdy świadomy i przyzwoity Polak winien już dawno zająć głos w sprawie agentury byłego Prezydenta Lecha Wałęsy.

Na progu tych rozważań warto abyście się zastanowili na kanwie własnego życia i doświadczeń ile razy staliście się obiektem ataku, bo coś wam poszło dobrze, bo kupiliście sobie mieszkanie lub samochód, a nagle najbliżsi zastanawiali się skąd to wszystko czy aby legalne i dlaczego jest Wam lepiej niż im.

Musicie zastanowić się i odpowiedzieć sobie na pytanie – Czy byłbym w stanie być lub nie być bolkiem nie tylko w tamtych trudnych czasach ale nawet w tych dzisiejszych-niby demokratycznych.

Warto też pomyśleć o tym czy Wasza ciężka praca i dorobek częstokroć okupiony rodziną i zdrowiem może być przez obcych komentowany jako niejasny.

Brakuje mi milionów lat świetlnych by porównywać się z Prezydentem Lechem Wałęsą ale wiem, że podobnie mu podziękowano jak mi. Ja próbowałem a jemu się udało.

Lech Wałęsa był wtedy sam. Był tak samo samotny jak jest dzisiaj. Nie wiadomo przed jakimi groźbami i pokusami stawał każdego dnia ale można zakładać, że serce Lecha Wałęsy musiało się kierować chytrością na rzecz zysku dla Polski, a tym zyskiem niewątpliwie było otwarcie drogi do wolności.

Nie mamy jako społeczeństwo legitymacji do oceniania Lecha Wałęsy bo każda nasza ocena jest albo krzywdząca albo oparta na wyprodukowanych manipulacjach jako zemsta komunistów.

Tak uważam bowiem, że Lech Wałęsa na oczach milionów Polaków oszukał układ komunistyczny, a komuniści nie zapominają i będą go prześladować po ostatnie uderzenie serca.

Uczciwa ocena działań Lecha Wałęsy może być tylko jedna, to niewypowiedziana wdzięczność za wciąż otwartą drogę do wolności Polski.

Atak na osobę byłego prezydenta zawsze wychodził od Jarosława Kaczyńskiego, to Kaczyński jako uczestnik okrągłego stołu poczuł się niedoceniony i to on właśnie stanął na czele siania kłamstw lub sprytnie okrojonych faktów, które przez lata narodowej polskiej nienawiści sprowadziły Lecha Wałęsę do tego strasznego miejsca w świadomości wielu rodaków.

A ja się na to nie zgadzam by człowiek, który wyrywał Polskę ze szpon sowietów był dziś poniewierany, bo Lech Wałęsa leży dziś na ulicy jak porzucona z dobrobytu kromka chleba, którą co roztropniejszy, mądrzejszy i sprawiedliwszy podniesie z ulicy i położy w jakimś godnym miejscu, by ptaszki się najadły, by któryś w zimie nie padł z głodu, bo Lech Wałęsa zasługuje by mówić o nim, że jest dobry jak chleb-ten sam chleb, który on Wam dał, a który dziś wyrzucacie do kosza na śmieci…

Lech

 

foto: nowahistoria.interia.pl

Gdansk, 29.04.1989. Sesja fotograficzna Lecha Walesy z kandydatami Komitetu Obywatelskiego „Solidarnosc” na poslow i senatorow w wyborach do Sejmu i Senatu w czerwcu 1989. N/z od lewej: Lech Kaczynski, Lech Walesa. 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

 1. Urodzony po '89 |

  Szanowny Panie Stonoga – wyjaśnienie które samo się nasuwa – czemu broni pan Wałęsy w sposób tak bezkrytyczny, pisząc o nim w samych superlatywach – to że pan SAM ma kontakty ze służbami.
  „Chińskie serwery” i parę innych sprawek/prowokacji które pan ‚filantropijnie’ popełnił świadczą o tym zbyt wymownie.

  Nawet jeśli się mylę, to oby pan nie skończył jak Lech Wałęsa, człowiek o manii wielkości, co chwilę zmieniający zdanie w temacie swojej przeszłości.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. stonoga dosc tej propagandy zapisales sie do nowoczesnej? jakby rzad Olszewskiego posprzatal po Walesie to dzis nie bylo by zlodziei z platformy , sld , psl i tacy jakich nowobogackich kombinatorow jak TY

  Odpowiedz
 3. ZMIEN LEKARZA ZBYSIO |

  CO TY STONOGA PIERDOLSZ, BOLESLAW IDIOTA WIELKI JEST SMIECIEM ,ZDRAJCOM,KUTASEM,CWELEM,TO ON ROZJEBAL POLSKE RAZEM Z ZYDKAMI ,CHCESZ TAKI ZOSTAC JAK ON

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-nowy-targ

Spotkanie w Nowym Targu

Napisał - 16 lipca 2015 0
Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca, który ostatnio zasłynął ujawniając akta afery taśmowej, dzięki czemu doszło do zmiany w rządzie, odwiedził Podhale.…