zbigniew-stonoga-gazeta

Kupię wierzytelności firmy Stark AVG Sp z o.o.

OGŁOSZENIE (przeczytaj do końca)
Kupię wierzytelności firmy Stark AVG Sp z o.o.

Szanowni inwestorzy Spółek Gazeta Stonoga i Alkohole Stonoga.
Nowy Właściciel i Prezes Zarządu STARK AVG Sp z o.o. Pan Marcin Łagódka nie wywiązał się z podpisanej umowy, co do sposobu postępowania z Inwestorami, którzy odstąpili od umowy kupna sprzedaży udziałów w w/w spółkach lub poprosili o zamianę już posiadanych udziałów na gotówkę czyli odsprzedanie ich.
Od kilku dni poszukiwałem rozwiązania które stanęłoby naprzeciw oczekiwaniom tych z Was, którzy zmienili zdanie lub nie podpisali umów kupna sprzedaży.
W związku z powyższym jedynym sposobem na pozbycie się tego kłopotu jest zakup przeze mnie (jako osoby fizycznej) wierzytelności jakie macie wobec firmy STARK AVG Sp z o.o.
W przypadku zakupionych udziałów co do których podpisaliście umowy będziemy mieli do czynienia z umową kupna sprzedaży udziałów jeśli chodzi o przypadki gdzie otrzymaliście umowy, a nie podpisaliście ich lub umowa nie dotarła będzie mowa o zakupie wierzytelności.
Pierwszeństwo w akcji kupna-sprzedaży mają osoby mieszkające poza granicami Polski.
Co masz zrobić by sprzedać swoją wierzytelność?

1.Wysłać maila na adres sekretariat@zstonoga.pl
w mailu przedstawić dowód zapłaty za udziały i wskazać w której ze spółek je opłaciłeś.

2.Podać informację czy podpisałeś i odesłałeś umowę.

3.Po zaksięgowaniu środków na Twoim rachunku bankowym musisz wysłać mi pocztą umowę kupna sprzedaży wierzytelności, którą dostaniesz mailem ode mnie razem z dowodem zapłaty na Twoją rzecz.

Zakładany czas realizacji wszystkich zgłoszeń to ok 14 dni.
Wierzytelności skupuję w cenie jaką płaciliście pomiejszoną o koszta poprzedniej wysyłki UPC i notariusza- dotyczy tylko tych, którzy otrzymali umowy i ich nie podpisali

Jeśli chodzi o wspólników, którzy podpisali umowy i mają prawa wynikające z KSH to proszę o pomoc w zakresie skutecznego zwołania nadzwyczajnych walnych zgromadzeń celem podjęcia uchwał o wyrażaniu zgody na sprzedaż udziałów połączone z późniejszym rozwiązaniem spółek.

Ci z Was, którzy będą chcieli zostać ze mną w projekcie Gazeta Stonoga będą mogli to zrobić po ustabilizowaniu się sytuacji, którą rozgrywa w tej sprawie ekipa służb specjalnych, które jak się okazuje mają swoich przedstawicieli wśród nas, a mających na celu zdyskredytowanie mojej osoby oraz tego co robię.
Kontakt w tej sprawie jedynie drogą mailową
oraz telefonicznie pod numerem 733 215 782 czynnym
PN-PT 10-15

Nie reaguję na komentarze w tej sprawie.
Kontakt jest podany.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

nowy-fb-zbigniew-stonoag

Pojawiam się i znikam

Napisał - 24 stycznia 2016 0
Pojawiam się i znikam, a moim wrogom bardzo to na rękę. Nowy kolejny profil: www.facebook.com/stonoga.jedyny.zbigniew.juz/ Ale ja jestem Stonoga i…