Krzyż Walecznych dla Wojtka Zalewskiego

Krzyż Walecznych dla Wojtka Zalewskiego. 1 Sierpień 1944 roku. Powstanie Warszawskie

Krzyż Walecznych dla Wojtka Zalewskiego

Wojtek Zalewski miał 11 lat i za swoją działalność wobec Rzeczypospolitej przygotowano już dla niego Krzyż Walecznych. 15 sierpnia 1944 r. uratował swój pluton z niemieckiego okrążenia.

Zginął tydzień później.

Na te wszystkie dzieci ich starsi czasami o rok koledzy mówili „Łebki”.

Wszystkie Łebki miały do 14 lat, dorosnąć wszyscy Oni musieli jednego dnia 1 sierpnia 1944 Roku. Krew Warszawskich dzieci lała się szerszym strumieniem niż woda, której powszechnie brakowało, a wszystko z miłości do ojczyzny z miłości do wolności.

Ci obrońcy Polski, którzy przeżyli niemieckie ludobójstwo na narodzie Polskim zostali po wojnie zniewoleni, uwięzieni lub zamordowani przez kacapów. Ostała się nowa elita dziadkowie, rodzice Millerów, Schetynów, Tusków, Mazowieckich, Kwaśniewskich, Krzaklewskich, Pawlaków i Kaczyńskich. Ten w całości komunistyczno żydowski plebs na plecach prostych ludzi przez kolejne dekady dorabiał się swoich legend by ostatecznie po trupach ofiar komunizmu usiąść przy okrągłym stole, klepać się po plecach i pic wódkę ze swoimi oprawcami.

Warszawskie dzieci nigdy nie usiadły do stołu z hitlerowskimi oprawcami nawet wówczas gdy ich rodziców, braci czy siostry katowano do utraty życia. Powstańcy Warszawscy i świętość ich życia przepełnionego świadomą miłością do Polski nigdy nie przypuszczały że oddają swoje życie by w wolnej Polsce ktoś taki jak Jarosław Kaczyński odebrał narodowi nawet te marne pozory wolności i atrapy demokracji jakie Żydo Komuna stworzyła sobie przez 28 lat.

Ludzi świadomych młodych pełnych chęci do autentycznej zmiany na rzecz wolności wykluczono z życia społecznego kryminalizując ich działanie, dając żydowskie kredyty, których nikt nigdy nie będzie w stanie spłacić i zatrudniając w żydo korporacjach wyniszczających rodzinę jako podstawową wartość każdego narodu.

POLSKA

Patriotyzm zamieniono na kartę kredytową i smartfona a nierozumny naród ubrano w patriotyczną odzież wyprodukowaną w Chinach.

Tak dzisiaj wygląda Polska a ludzi prawdziwie o nią walczących wsadza się do więzień zaś gdy to nie wystarczy to są oni najzwyklej w świecie mordowani. Czy więc z sejmowego Szamba wyciągniemy członka SLD, PO, PiS-u, Nowoczesnej, Kukiza, AWS-u, ROP-u czy jakiejkolwiek innej partii to musimy wiedzieć że zawsze mamy do czynienia z gównem, które świadomie lub nieświadomie działa na niekorzyść Polski.

Najgorsza nieświadomość to Ci wszyscy, którzy uznali prostego człowieka za zdrajce bo tak mówi Kaczyński, Sumliński czy Kania z watachą TV Republika.

Jego prostota jest na tyle jasna że nikomu nie trzeba jej tłumaczyć i nie można uznać, że był na tyle cwany by wiedzieć że zagrał na chwilę z SB- Teamem.

Dużo większym draństwem jednak było użycie przez takich jak Kaczyński ( Roztropny Szaleniec) ludzi prostych dla osiągnięcia własnych celów by po latach za swój sukces płacili właśnie ludzie prości od, których człowiek sprawiedliwy wymagać powinien dużo mniej.

Szkoda Was Warszawskie dzieci bo oni tutaj na Waszych trupach wybudowali sobie muzeum, partie polityczne i swoje psie autorytety.

Wasi koledzy, którzy żyją w 2017 r. nie mają czasami niczego do jedzenia umierają w mieszkaniach i domach, które dostali od komunistycznych oprawców, którzy więcej okazywali im życzliwości niż nowa Polska IV R.P Rzezimieszka Jarosława Kaczyńskiego i przybocznych.

Pozdrówcie ode mnie drogie Warszawskie dzieci swoje wartości i miłość do Polski bo w miejscu skąd pisze nie ma już naszej Ojczyzny są niemieckie fabryki i Wodociągi, ruskie stacje benzynowe, żydowskie banki i firmy, A Polacy są w obozie koncentracyjnym który nazwano Polska- tak jak kiedyś nazywała się wasza ojczyzna za którą oddaliście życie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy