zbigniew-stonoga-kamil-warszawa-pomoc-fundacja

Krótka relacja z przewozu Kamila do Warszawy

Oki krótka relacja, bo wszyscy jesteśmy skrajnie wyczerpani.
Dziękuję Wszystkim za pomoc.
Muszę Wam jednak powiedzieć, że zastanawiam się nad upublicznieniem kulisów wczorajszych rozmów z lekarzami, bo wierzcie mi byłaby to najbardziej jaskrawa afera w dziejach powojennej Polski.
Upublicznienie tego, co działo się wczoraj gdy wywierałem presję mającą na celu ratowanie tego chłopaka mogłoby doprowadzić do nieprzewidywalnych zachowań społecznych.
Myślę, prześpię się i podejmę decyzje.Melduję, że zadanie zostało wykonane.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1851886268371379/” width=”800″]

10 godzin później…

Wracam od Kamila.
Z cząstki zebranych pieniędzy opłaciliśmy hotel dla rodziców i czekamy na wyniki badań i sposób leczenia. Na prośbę rodziców nie zostanie opublikowana wczorajsza dramatyczna i antyludzka rozmowa z jednym z bożków warszawskiej onkologii.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

dyrektor-as-zielona-gora-zbigniew-stonoga

AŚ Zielona Góra

Napisał - 17 marca 2016 0
Przyjeżdża do mnie obity Człowiek. Obity w mundurze Służby Więziennej. Z wielką starannością opowiada co dzieje się w Areszcie Śledczym…