Krakowski sąd przedłużył aresztowanie wobec Zbigniewa Stonogi

Krakowski sąd przedłużył aresztowanie wobec Zbigniewa Stonogi

Decyzją Krakowskiego sądu przedłużono stosowanie aresztowania wobec mnie warto aby opinia publiczna wiedziała o tym, że moje „przestępstwo” miało polegać na sprzedaży nieruchomości która, od 20 lat wykazywana była jako wartość 8 mln i która od tych 20 lat nie była własnością spółki tylko Paribas Bank SA.

Przestępstwo miałoby polegać na tym, że ta warta 8 mln nieruchomość została wyceniona na 25 mln brutto musicie jednak wiedzieć, że w pokrzywdzonej spółce posiadałem i posiadam pakiet większościowy akcji a zatem działając na jej niekorzyść działałbym na niekorzyść samego siebie.

Śledztwo trwa od 2014 roku i było prawomocnie umorzone lecz w roku 2016 na pisemne polecenie ministra Ziobro wszczęto je na nowo.

Spółka Viamot S.A

Ewa W biegła sądowa rewident, która wydała opinie w tej sprawie dokonała poświadczenia nie prawdy w dokumencie albowiem nie mogłem w grudniu 2013 roku robić niczego z nieruchomością w Krakowie przy Al. 29 listopada 170 w grudniu 2013 roku gdyż ta nieruchomość spółka Viamot wykupiła z leasingu dopiero w dniu 20.02.2014 mówiąc krotko, ukradłem samochód w grudniu 2013, który wyprodukowano dopiero w lutym 2014.

Zwolniono już z aresztu bogu ducha winnych moich wspołpracowników aresztowanych w lutym.

Magdalena M prokurator prowadząca tą sprawę ukryła przed sądem stosującym aresztowanie fakt, że poprzedni właściciele akcji spółki w tym jawiący się w internecie jako pokrzywdzony Wacław Podolski – były prokurator z Krakowa, na chwilę przed sprzedażą mi akcji dokonali fałszerstw w zakresie majątku spółki i jej wyniku finansowego sprzedając nieruchomości o wartości 346 tyś zł za kwotę 3200000 zł, której nigdy nie zapłacili i ponownym wprowadzeniu tych samych nieruchomości za sfałszowane wartości 3200000 zł fakt ten stwierdza w swojej opinii biegła Ewa W.

Wacławowi Podolskiemu Rafałowi P i Alinie W – głównej księgowej nie postawiono żadnych zarzutów mimo, że ich przestępcze działanie miało wpływ na podejmowaną przeze mnie decyzję o zakupie akcji spółki Viamot, które w dacie zakupu były warte mniej niz 0 zł.

Podejmowane przez rodzinę Podolskich pozostającą w ścisłym związku z właścicielem Pol-Motu u którego pracuje były minister Marek P spowodowały ukrycie już w 2012 roku czyli na rok przed sprzedażą mi akcji obowiązku prawnego spółki Viamot do złozenia wniosku o ogłoszeniu upadłości.

Społeczeństwo powinno wiedzieć, że z uwagi na wady prawne wyroku, który odbywałem sąd polecił natychmiastowe wstrzymanie jego wykonania, że w to miejsce na sygnałach zawieziono mnie do Krakowa postawiono zarzuty i aresztowano a żeby sprawa wyglądała na poważna tydzień przed moim aresztowaniem aresztowano jako statystów niewinnych moich wspołpracowników by później po cichu – chwała bogu zwolnić ich z więzienia.

Zastosowanie aresztu w śledztwie trwającym 4 lata po jego uprzednim umorzeniu i wszczęciu na nowo decyzją Zbigniewa Ziobro uznaję za nielegalny sposób przetrzymywania mnie w więzieniu, w więzieniu przebywam w następujących warunkach.

 • Siedzę w celi jednoosobowej, przy każdym opuszczaniu oddziału jestem rozbierany do naga czasami kilkanaście razy dziennie gdy wyprowadzają mnie z celi ruch na terenie więzienia jest wstrzymywany jak w przypadku świadka koronnego.
 • Widzenia z rodziną mam w przypadkowych miejscach a nie na sali widzeń w celi i kąciku sanitarnym zainstalowane są kamery.
 • Nie mogę pójść na świetlicę czy nawet na mszę świętą.
Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/  
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 7 komentarzy

 1. były niewolnik |

  Panie Zbyszku też kiedyś wydawało mi się że sędzia to człowiek stanowiący ,egzekwujący prawo , otóż nic bardziej mylnego są to ludzie tacy sami jak pan czy ja tyle że pracują dla partii która obecnie jest przy władzy i naturalnie wypłaca im wynagrodzenie .Natomiast w pańskim przypadku opluwając wszystkich nagminnie zapewnił pan sobie wymarzone wakacje .

  Odpowiedz
 2. Dojdą kolejne wyroki za jego oszustwa. Moja jest w toku, dowody ewidentne, że mnie oszukał, więc kwestia czasu jak go skażą.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy