Konrad Krzemiński potrzebuje pomocy

Konrad Krzemiński potrzebuje pomocy

RATUNKU! POMOCY! Konrad Krzemiński potrzebuje waszej pomocy!

Kochane buźki internetowe.

Poszukuję informacji na temat możliwości leczenia Konrada Krzemińskiego na terenie Polski lub Europy. Konrad leży w stanie ciężkim na OIOM-ie legnickiego szpitala.

ŻADEN SZPITAL HEMATOLOGICZNY NIE CHCE LECZYĆ CHŁOPAKA a lek, który może pomóc dotrwać do czasu przeszczepu szpiku musi być podawany w szpitalu specjalistycznym.

Obecnie mimo, że rodzina ma już jedną fiolkę leku nikt nie chce go w Polsce podać i zamówić z poziomu szpitala kolejnych. Konrad może umrzeć w każdej chwili.

Może macie znajomego hematologa – pomóżcie piszcie na ZSTONOGA@ZSTONOGA.PL

Wesprzyjmy Konrada wpłacają prosto na jego konto:

Bank Zachodni WBK
WBKPPLPP
PL 76 1090 2066 0000 0001 1839 4106
KONRAD KRZEMIŃSKI
z dopiskiem na apel ZS

Konrad cierpi na dwie bardzo rzadkie, poważne choroby. Koszty leczenia przekraczają 1300000 zł rocznie. W walce o lek ratujący życie liczy się każda złotówka.

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Widze,czytam i masakra. Nie ma pomocy ani dla niego ani a mnie. Mam 29lat jestem mloda mama 3 dzieci. Od 3 lat choruje na wrodzony niedobor bialka S. Do tego mam niedroznosc piszczelowa. Bol jest niesamowity zwlaszcza lewej nogi, po srednia.core do przedzszkola nie dojde bo placze i krzycze po drodze. Do tego zanikly mi zyly w obu nogach,w kazdej jednej zostaly tylko po jednej sztuce. Placze co dziennie bo mam dla kogo zyc. Lecze sie w klinice na Ursynowie w Wawie ale o ni sami nie wiedza co jest. Ja cierpie a oni szukaja i kaza szukac winy w kregoslupie co mnie nic tam nie boli. I neurolog twierdzi to samo. Moze ktos to przeczyta.i mi tez pomoze bo chce zyc dla swoich dzieci. Jestem BOMBA TYKAJACA bo w kazdej chwili moze pujsc zator.A Ty Konradzie trzymaj sie i walcz bo nadzieja duzo daje. I nie daj sie tej chorobie. Pozdrawiam Ciebie i cala Twoja rodzine. Paula

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Triduum-pashalne

Triduum paschalne

Napisał - 25 marca 2016 0
Dziś rozpoczęło się triduum paschalne. Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa. W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus…