wiezienie-w-lodzi-stonoga

Koniec więzienia za 2 miesiące! Mam złamany nadgarstek i krwawię z nosa

Koniec więzienia za 2 miesiące! Mam złamany nadgarstek i krwawię z nosa

Podawanie leków mogących mnie zabić w zestawieniu z przyjmowanymi na serce i ciśnienie, prowadzanie samego jak zwyrola po więziennych korytarzach i wożenie niemal codziennie do sądów i pis prokuratur, mimo wywoływania tym bezpośredniego zagrożenia życia i ciąganie po szpitalach gdy padam na pysk a na końcu karanie więziennymi karami za to, że wciąż żyję.

15.01.2018 przewieziono mnie do Łodzi na obserwację. Służba więzienna odebrała mi pastę do zębów, papierosy i zamknięto mnie w jakiejś bliżej nie określonej izolatce.
Gratulacje tym razem dla dyrektora Zakładu Karnego w Łodzi. Jak będę stąd odjeżdżał to będziesz fajerwerki puszczał.

Napadła mnie banda funkcjonariuszy Służby Więziennej Zakładu Karnego nr 2 w Łodzi, która siłą na podstawie nieprawomocnego postanowienia sądu pobrała mi krew i dożylnie sztucznie mnie odżywia, Zostałem przewieziony do Zakładu Karnego w Łodzi na obserwację sądowo-psychiatryczną po tym jak zarząd CBŚ w Gdańsku przysłał informację, że mogę zostać odbity ze szpitala lub mogę z niego uciec.

Dyrektor Zakładu Karnego w Łodzi Waldemar M jako bezpośredni wykonawca woli Zbigniewa Ziobry zabrał mi przy przyjęciu prywatną odzież, papierosy, jedzenie i stworzył kartę specjalnych czynności z udziałem Zbigniewa Stonogi m.in spacer na spacerniaku dla osadzonych niebezpiecznych, uważać na możliwe manipulacje w kontakcie z funkcjonariuszami. Lekarz mający wykonać obserwację dr N i Ś oraz naczelny łódzki sądowy psycholog Pan M czują się zagrożeni z mojej strony toteż osadzono mnie w specjalnej celi dla niebezpiecznych.

karanie-zbigniewa-stonogi-w-wiezieniu1 karanie-zbigniewa-stonogi-w-wiezieniu

Tak na poważnie już mam tego dość, że nie wiem czy to przeżyję. Od tygodnia nie jem, od 3 dni nie przyjmuję płynów. Sąd wydał postanowienie o przymusowym dożywianiu. Jaki jest sens prowadzenia obserwacji z tak gigantycznym czynnikiem zewnętrznym stresującym jak te środki represji stosowane wobec mnie. Jak do sprawcy zbrodni.

Przypominam wszystkim, że odbywam karę, której koniec przypada za 2 miesiące a obserwacja została zarządzona w sprawie o ujawnienie nagrań z afery podsłuchowej – czyn zagrożony karą do 2 lat więzienia. Dlaczego postępują ze mną jak ze zwierzęciem.

19.01.2018 sąd okręgowy w Łodzi wydał postanowienie o przymusowym dokarmianiu mnie.

Wczoraj rano na podstawie nieprawomocnego postanowienia przy użyciu środków przymusu bezpośredniego podawano mi jedzenie w ten sposób, że rurkę przystosowaną do karmienia jelitowego przez usta usiłowano włożyć mi przez nos. Taka rurka ma przekrój 15 mm. Porozrywano mi naczynia, mimo że od tego minęło wiele godzin wciąż krwawię. Mam złamany lewy nadgarstek.

Całe zdarzenie zostało utrwalone za pomocą kamery i apeluję do wszystkich o masowe wystąpienie do prokuratury okręgowej w Łodzi o zabezpieczenie tego materiału wideo bo ulegnie ono nadpisaniu po upływie 7 dni.

Proszę tych wszystkich z Łodzi, którym świadczyłem pomoc aby zorganizowali akcję w internecie zmierzającą do tego by prokuratura zabezpieczyła to nagranie. Cały mój kłopot polega na tym, że skierowano mnie tutaj na obserwację po tym jak została przerwana obserwacja w szpitalu. Przewieziono mnie do Łodzi na sygnale. Tutaj z kolei nie można palić bo obiekt jest szpitalem, a ja palę od 26 lat. Jaki jest sens obserwacji w trackie, której pacjentem stymuluje stres z braku mozliwości nikotyzowania się co miało miejsce ostatnich 26 lat.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 8 komentarzy

 1. Jebac sprzedawczykow polski |

  3maj sie Zbychu !!!
  Nie daj sie tym kurwa !!!
  Jebac jebac i sie nie dac!!!
  Zwykle gejki frajerki w pudle by na ochronkach kiwali gdyby wogole jaja posiadali !!
  Ale to wpisy chyba wychowka w kitaszona 😄😄
  Kurwiska jebane

  Odpowiedz
 2. Patryk nastepny cwel pewnie policjant i dostal paczka za ten komentarz albo mogl obciagnac przelozonemu !!!
  Widac ze jestes zwykla kurwa!!!

  Odpowiedz
 3. Precz z stonoga i waldusiem debilkiem |

  Stonoga Cala Prawda 2 na facebook, tam jest cala prawda o pedofilu robaku i zlodzieju, on juz nie wyjdzie , bedzie ruchany, jebany az go kukle beda swiedziec, z bolu!! robak jak wyjdziesz to Cie zakatujemy pedofilu

  Odpowiedz
    1. rodzice nie mieli stodoły,ja mam zamiar pobudować ,Patryk mam pytanie jak się upliniłeś ,to cię klepnęli w pupę ,czy w łep cię pierdolneli .rodzicielkę z góry przepraszam.

     Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy