zbigniew-stonoga-telefon

Koło poselskie. Jarosław Gromadzki

Czy w Sejmie powstanie koło poselskie Zbigniewa Stonogi? Kontrowersyjny biznesmen twierdzi, że są posłowie, którzy chcą wspierać jego działania w parlamencie. Jeden z nich, Jarosław Gromadzki ma w czwartek „pokazać społeczeństwu patologie i ujawnić kulisy Sejmu”.

Zbigniew Stonoga zamieścił w środę po południu następującą informację:

Otóż przed chwilą otrzymałem telefon od Pana Posła Jarosława Gromadzkiego który Posłem jest jak twierdzi z przypadku po tym jak Robert Biedroń został Prezydentem Słupska. Pan Poseł jaki człowiek oszukany przez Palikota wszedł do klubu SLD. Zadzwonił do mnie bo chce pokazać nam społeczeństwu patologie i ujawnić kulisy Sejmu. Jutro o godz 10.30 konferencja prasowa. Miejsca jeszcze nie znam. To co mówi Pan Poseł jest wstrząsające. W sejmie jest kilkunastu posłów którzy zamierzają zawiązać koło poselskie Zbigniewa Stonogi i od już zmieniać Polskę od środka. Tęgo jeszcze w historii polskiego parlamentaryzmu nie było!!!
Zbigniew Stonoga dał też do zrozumienia, że jest w posiadaniu kopii aneksu do raportu z likwidacji WSI.

– Złożę wniosek dowodowy z zapytaniem do prokuratury, czy przedmiotowy wydruk stanowi tajemnicę państwową, czy dokumenty bez pieczątki nie są dokumentem i czy mogę to opublikować. Być może jesteśmy o krok od dekomunizacji Polski. […] Te nazwiska, które tam widzę, nawet na Stonodze robią wrażenie – powiedział biznesmen.

Informację przekazaną przez Stonogę potwierdza sam poseł. „W poczuciu odpowiedzialności i naprawieniu własnych błędów […] opowiem państwu jak strasznie wygląda przedmiotowe traktowanie człowieka. Jest nas w Sejmie więcej, ale nie rozmawiałem z nimi, lecz jest w nas zamysł aby utworzyć koło poselskie Zbigniewa Stonogi i już teraz rozpocząć zmiany” – napisał Gromadzki. Jarosław Gromadzki, zanim został posłem, pracował w słupskim szpitalu jako informatyk. Trzy lata temu kandydował do parlamentu z drugiego miejsca w okręgu gdyńsko-słupskim z list Ruchu Palikota. Jednak zaraz po wyborach, rozczarowany partią Janusza Palikota wystąpił z jej struktur.
źródło: polskatimes.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy