zbigniew-stonoga-trafi-do-wiezienia-stonoga-w-wiezieniu-afera-podsluchowa-katowice-sad_thumb_jpg_48b77618393d9cd61ff4a62b220bcdfe

Kolejne pik pik pik pik pik z facebookowego komunikatora

Kolejne pik pik pik pik pik z facebookowego komunikatora wypada kilkaset razy na godzinę.Tak nie mylę się kilkaset razy na godzinę.
„panie Zbyszku nie mam na mleko dla dziecka”, „mój mąż umarł na raka zostaliśmy sami, wczoraj gdy była śnieżyca dach wpadł nam do domu’’ „Panie Zbyszku moje dziecko umiera na białaczkę czy może Pan pomóc?”, „Siema gruby wczoraj dojebały mi psy i połamały telefon co mam zrobić?” „ Panie Zbyszku tata leży pod stołem, a pobita mama na podwórku.Całą noc pili mam 16 lat i dziewięciu braci.Jemy tylko wtedy gdy rodzice się upiją i ukradnę im pieniądze z kieszeni, niech Pan zostanie naszym tatą……

Ta ostatnia wiadomość z dzisiaj 00.44 postawiła mnie na równe nogi mimo, że zasypiałem, bo nikt nigdy nie zaproponował mi bym został jego tatą, bo nikt nigdy nie krzyczał po drugiej stronie internetowego kabla ratuj mnie i dziewięciu braci.

Wciąż zastanawiam się czy warto to wszystko robić i ilekroć myśle „w dupie to mam” to zaraz pojawia się kolejny internetowy głos „ratuj”.
Nie chce już być dorozumianym wybawicielem, bo nim nie byłem i nie jestem ale jakim trzeba byłoby być draniem by udawać, że to wszystko się nie dzieje, że mnie nie obchodzi.
I znowu myślę koniec tych pomocy oblewanych jadem nieudaczników ale każdorazowo do jakiegoś czasu, do czasu dramatycznego krzyku po drugiej stronie komputera.To mnie nakręca, to mnie motywuje i to mną kieruje by wsiąść kolejny raz w samochód zostawić własną rodzinę na kilka, kilkanaście godzin i pojechać, zobaczyć,sprawdzić….
Wiele razy chciałbym aby nie potwierdziły się głosy słyszalne ze studni internetowego komunikatora ale nie można ich uciszyć, a nawet gdy się uda to głos własnego sumienia mnie budzi i nie pozwala zostawić ludzi bez pomocy.


Dla jednego pomoc to 1.000.000, a dla drugiego wystarczy godzina,dwie czy dziesięć godzin rozmowy bo sam zdjął sobie pętlę z szyi na którą jeszcze rano sam ją zakładał.
Fundacja Zbigniewa Stonogi jest nieco inna.Nie działa na rachuneczek dla prezesika, nie działa na ładne biuro ona działa na człowieka, a jej motorem jest każdy z Was, który z pieniędzmi lub bez nich zwalnia w życiu by zobaczyć czy mijany właśnie życiowy dramat drugiego człowieka jest prawdziwy czy też nie.Wówczas ze mną zostajecie-ze mną z moimi zaletami i wadami bo jak każdy z Was mam jedne i drugie.


Pamiętajcie jednak, że warto choćby na chwilę zwolnić w życiu by się na nowo w nim rozpędzić.
Pamiętajcie, że warto marzyć i pragnąć lepszego jutra bez względu na cenę jaką macie za te marzenia zapłacić.
Pamiętajcie, że Człowiek jest najpiękniejszym cudem Świata i warto się nad nim pochylić i każdego dnia na nowo w nim się rozkochiwać.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Dawid Listek |

    A co z rozliczeniami ludzi,którzy wysyłali pieniądze na firmę stark.Całek twierdzi że nie było i ma fundacji stonogi.Co z pieniędzmi wysłanymi na loterię mercedesa,która była nielegalna,co z innymi.Właśnie jesteś największym draniem z największych,oszukując wspaniałych ludzi,którzy chcąc pomóc innym,zostali okradzeni przez ciebie

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy