zbigniew-stonoga-fanpage

Kolejne konto na Facebooku usunięte

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 4 komentarzy

 1. Prosze napisac do facebookowej pomocy techniczniej i w trakcie weryfikacji tozsamosci podniesc temat usuwania konta.Pomoc facebooka poda dokladna przyczyna z uwzglednieniem co bylo przyczyna usunieca(nie tylko standardowa formulka z automatu).Prosze wprowadzic dane karty bankomatowej(moze byc nawet z 1dolarem tylko bo tyle pobieraja ale potem zwracaja).Wtedy torzsamosc bedzie potwierdzona.Dziala to inaczej niz potwierdzenie telefoniczne gdzie nie wiadomo kto uzywa tak naprawde tego konta.Jesli zlozono odwolanie powinni wyszczegolnic ktory punkt regulaminu zostal zlamany i kotre zdjecie lub tresc za tym przemawia.
  www.facebook.com/help/contact/260749603972907
  www.facebook.com/communitystandards

  Odpowiedz
 2. Waldemar Wojtkowicz |

  Witam serdecznie. Panie Zbigniewie życząc Panu”owocnej” wizyty w Parlamencie Europejskim i jednocześnie trzymając w dalszym ciągu kciuki za Pana, czekamy na relację z tego pobytu.
  Jestem przekonany, że uda się Panu przekonać do siebie osoby, które będą słuchały, co robią z Panem służby „sprawiedliwości”w państwie niesprawiedliwości społecznej, jakim niestety jest Polska.
  Pozdrawiam – Waldi

  P.s.

  Odpowiedz
 3. Karol Korpowski |

  Nooo Super, Panie Zbyszku bardzo mnie Pan zainteresował swoją działalnością. Jak będzie miał czas to proszę o odpisanie na maila. Pozdrawiam Karol Korpowski

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy