Prezydenta Dudy

Kilka słów do Prezydenta Dudy

Prezydent Duda zajmie się przetrzymywanym w areszcie Maćkiem

To dobrze bo Maćkowi należy się wolność ale źle, że pisowskie zagrywki w istocie mają na swój przedmiot polepszenie stosunków ze środowiskami kibicowskimi i ponowne ich polityczne wykorzystanie jak miało to miejsce ws.Starucha.

Gdzie był PiS gdy jeździłem do bitych i zabijanych kibiców?

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Zbyszek tu „napity” jest. Wcale mu się nie dziwię. Na jego miejscu tez bym się nachlała, zwyczajnie… po czerniakowsku. Pomimo Jego wszelkich bluzgów Pan Bóg ma go w swojej opiece. Zbyszku, Bóg Ci błogosławi, ale cierniów też nie oszczędza. Tak musi być.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

ryszard-petru-zbigniew-stonoga

Stonoga vs Petru

Napisał - 29 grudnia 2015 0
Stonoga vs Petru Kochani komu się podoba wpłacacie złotóweczkę dla biednych PAYPAL fundacja@zstonoga.pl konto Fundacji Imienia Zbigniewa Stonogi 02-009 Warszawa…