Kilka faktów o Smoleńsku

Kilka faktów o Smoleńsku. Na pokładzie TU-154 były rakiety

Kilka faktów o Smoleńsku

Z kart historii wyłania się straszliwy obraz, który może uzasadniać hipotezę o zamachu w Smoleńsku i choć stoi ona na maślanych nogach to można pozwolić sobie na analizę kilku faktów, które mogły mieć wpływ na dramat smoleński.

Putin nigdy nie zapomni Polsce naszego wkładu w sprawę Gruzji, a przy okazji szwjacarskich kont wyszło, że polska przeprała pieniądze dla Saakaszwilego.

TU-154, który nie wylądował wedle życzenia ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego miał na swoim pokładzie rakiety ziemia powietrze „strieły” przy okazji których prano pieniądze.

(o tym będzie szerzej i merytorycznie za czas jakiś gdy dostanę dokumenty BUMARU i parę innych)

Wszystkie samoloty rosyjskie, który zostały zestrzelone przez Gruzinów badano, a badania wprost wskazały,że zestrzelono je przy użyciu rakiet dostarczonych przez Polskę w nielegalny sposób.

Do „strieł” ma dostęp także rosyjskie wojsko czy zatem badania i mrzonki o śladach materiałów wybuchowych na szczątkach prezydenckiego TU-154 to resztki polskiej rakiety?

10 kwietnia 2010 – Katastrofa Smoleńska. Społeczność z PiSu

Czas pokaże.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy