Kilka faktów o Prawie i Sprawiedliwości. Szczyt hipokryzji

Kilka faktów o Prawie i Sprawiedliwości. Szczyt hipokryzji

Kilka faktów o Prawie i Sprawiedliwości. Szczyt hipokryzji

Sami najlepsi i najbardziej kompetentni w PiSie.

1. Wszystkim rządzi bezzębny emeryt, którego nikt nie wybierał.

2. Emeryt (rencista?) nie sprawuje żadnej funkcji i nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności.

3. Obowiązki premiera pełni jego sekretarka, wcielając w życie dyrektywy w oparciu o doświadczenia zdobyte w zadłużonej po uszy gminie Brzeszcze.

4. Prezydenta udaje jego osobisty i najwidoczniej ubezwłasnowolniony podpisywacz, który nie potrafi nawet rozliczyć się z kosztów podróży do Nowego Tomyśla, ale ma ładny krawat.

5. Służbami specjalnymi kieruje skazany przestępca ułaskawiony poprzednio przez podpisywacza rencisty. Skazany za nadużywanie władzy i łamanie prawa w czasie kierowania służbami specjalnymi.

6. Prokuratorem Generalnym jest funkcjonariusz partyjny, który cudem uniknął trybunału stanu za nadużycia stanowiska, gdy poprzednio pełnił to stanowisko.

7. Korupcję w Policji będzie wykrywał Minister Spraw Wewnętrznych, którego pierwszą nominacją w Policji było mianowanie skorumpowanego komendanta głównego Policji i oskarżenie opozycji o swój błąd.

8. W mediach publicznych pluralizm zapewnia funkcjonariusz partii rządzącej z tuzinem prawomocnych wyroków za zniesławienie.

9. Ministrem obrony został paranoik i zwolennik teorii spiskowej dziejów. Jego hobby jest zaprowadzanie porządków w strukturach NATO w nocy przy pomocy łomu i wytrycha w oparciu o kadry nastolatków z prowincji.

10. Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kieruje koleś, który ma w toku dwa procesy- o łapówkarstwo i przekroczenie uprawnień.

11. Przewodniczącym Sejmowej Komisji Praw Człowieka jest komunistyczny prokurator, odznaczony przez komunistyczne władze za zamykanie opozycji.

12. Na czele sejmu stoi były hipis, absolwent policealnego Studium Ogrodniczego. Przez wiele lat nie dał rady pokonać drugiego semestru na KULu ale według emeryta (rencisty) świetnie nadaje się do kierowania parlamentem.

13. Wicemarszałkiem sejmu jest facet wyrzucony z technikum morskiego za okradanie kolegów.

14. Dyrektorem wszystkiego (nawet stadniny) zostaje się z nadania partyjnego. Warunkiem jest jednak całkowity brak doświadczenia i znajomość/pokrewieństwo z kimś z władz partyjnych. Ten system ma zapobiec niedobrej korupcji i kumoterstwu.

15. W TVP Info aferę Amber Gold komentuje specjalista – prawicowa dziennikarka skazana za wyłudzenie 270 tys.

16. Wiceminister sprawiedliwości ma wyrok dyscyplinarny za pracę jako sędzia w stołecznym sądzie.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

 1. 17. W 2015 przed wyborami sam ich popierałeś i kazałeś fanom na nich głosować, Kaczyńskich nazywałeś „Wielkimi Polakami” i obnosiłeś się z tym, jak kochasz całe PiS. Twoje własne słowa z czasów, gdy liczyłeś że coś ugrasz wspierając partię Kaczyńskiego:
  – „Ponieważ nienawidzę kolesi z boiska, a kocham Polskę postanowiłem poprzeć w najbliższych wyborach prezydenckich Pana Andrzeja Dudę, bo obiecano mi, że KORWIN i RN będą walczyły razem w najbliższych wyborach parlamentarnych”;
  – „TUTAJ CHODZI O POLSKĘ, A NIE O LAJKI NA FACEBOOKU”;
  – „Rodzina Państwa Kaczyńskich ze ŚP Panią Marią, Ojcem Lecha i Jarosława była, jest i będzie dla mnie wzorem Polskości-tej Polskości niezbywalnej niczym ludzkiej godności.”
  – ” [Jarosław Kaczyński] To brat mojego Prezydenta, to Brat Polaków. To Polak do jasnej cholery!!!”
  – (i najlepsze na koniec) „Kocham Polskę, Kocham ludzi zebranych wokół Prawa i Sprawiedliwości. Co chcę w zamian? NIC!!! Pragnę Polski Andrzej-trzymaj się Polaku i wygraj te wybory!”.
  -> polskaniepodlegla.pl/…/1259-stonoga-popieram-andrze…
  -> wpolityce.pl/…/244565-stonoga-popiera-dude-panie-an…
  Albo jak rozpływałeś się z zachwytu nad zwycięstwem Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich:
  www.youtube.com/watch?v=jrzT-S41Wr0
  A tutaj żebrzesz o ułaskawienie, deklarując przy tym jednocześnie że ” „niezależnie od decyzji w sprawie ułaskawienia, prezydent Duda ZAWSZE BĘDZIE MOIM PREZYDENTEM i NIE BĘDĘ MIAŁ DO NIEGO O NIC ŻALU”:
  www.stonoga-zbigniew.pl/wpis/prosba-o-ulaskawienie/
  Przestałeś im się podlizywać i zacząłeś wyzywać w Internecie tylko dlatego, że za tą twoją kampanię popierania PiS-u masowo traciłeś fanów i spadała ci liczba polubień na fejsbuczku.
  To jest dopiero szczyt hipokryzji.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Napisał - 3 czerwca 2016 0
Wieczór cudów. Kochani akcja zbiórki dla Mateusza ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!! Przed paroma minutami otrzymałem wiadomość ze Darczyńca chcący pozostać anonimowy dopłacił…