Zakład Karny w SIedlcach

Jestem prześladowany i torturowany w Zakładzie Karnym w Siedlcach

Jestem prześladowany i torturowany

To co robią ze mną w Zakładzie Karnym w Siedlcach jest niewiarygodne. Marek zachowuje się tak, że jestem skrajnie zszokowany, że z prysznica w łaźni leci woda a nie gaz.

Panie Marek nie ma w życiu niezapłaconych rachunków. Pański rachunek będzie Pan musiał zapłacić w prokuraturze.

Jestem tu prześladowany, przeżywam tortury fizyczne i psychiczne. Na trzy miesiące zabrano mi paczki a z rodziną mam widzieć się przez plexe.

Apeluję do Siedleckich mediów, pomóżcie mi w ukaraniu Marka S.

Przez pryzmat wszystkich uratowanych przed śmiercią i głodem osób na terenie całej Polski wzywam wszystkich ludzi dobrej woli do udostępniania publikacji dotyczącej przestępczego działania dyrektora Zakładu Karnego w Siedlcach Marka S, a także zasypania Prokuratury Okręgowej w Siedlcach zawiadomieniami o popełnionych przestępstwach w tej sprawie.

Zobaczcie co PIS mi robi w dniu ślubu mego dziecka.

W związku z pojawieniem się nowych okoliczności w sprawie tzn. zamieszczonymi w ostatnich dniach przez Pana na portalu społecznościowym oraz stronach internetowych informacji, które mogą skutkować zagrożeniem bezpieczeństwa funkcjonariuszy realizujących konwój, zmieniam decyzję zastępcy dyrektora z dnia 20.09.2017 r. W sprawie udzielenia Panu zezwolenia na opuszczenie zakładu karnego pod konwojem funkcjonariusza w dniu 07.10.2017 roku.

 firma z Pułtuska

NKWD -owskie więzienie w Siedlcach zarządzane przez Marka S zostało przeszukane przez specjalny oddział antynarkotykowy. Znaleziono tyle narkotyków, że całe Siedlce chodziłyby nafurane.

Marek  zaatakował miejscową policję zarzucając jej, że pewnie policjanci dostarczają więźniom narkotyki podczas ich przewożenia do sądów.

Tymczasem jego zastępczyni Pani Maciejewska z Legionowa nakazuje pielęgniarkom rozdawanie więźniom przez siebie robionej maści kwiatowej (to nie żart) a ten kto się nią nasmaruje z wrażenia nie śpi 3 dni.  Gdzie są organy kontrolne nierobów z CZSW ????

zbigniew-stonoga-odp-z-wiezienia

Marek kluczy w sprawie nadużyć finansowych!

Ale potwierdza, że firma z Pułtuska „wykonywała” system zabezpieczeń elektronicznych (nie wykonywała tylko fakturowała).

Potwierdza też, że pomieszkuje w więzieniu lecz zgodnie z prawem. Tymczasem moi informatorzy- funkcjonariusze SW złożyli pisemne oświadczenia, że mieszka tam codziennie i pobiera delegację.

W dokumentach zakładu karnego nie ma śladu wpłat za możliwe legalne pobyty 8 razy w miesiącu.

W pkt.6 na pytanie czy przed objęciem funkcji dyrektora miał firmę budowlaną- odpowiada, że to jego prywatna sprawa.

Wczoraj 16.10.2017 roku odczytano mi 12 stalinowskich wniosków o ukaranie za to, że nie chodzę w zielonym kubraku na polecenie kaczora.

A ja Ci Marek mówię będą Cie z BSW, CZSW wyprowadzali w kajdankach i to szybciej niż myślisz.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy