zbigniew-stonoga-fundacja-logo

Jestem malutką fundacją

Taka w tym wszystkim jest różnica,że jestem malutką fundacją i robie wszystko, co możliwe i niemożlwe by faktycznie pomóc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Rzecz jasna nie wszystkim jestem w stanie tej oczekiwanej pomocy udzielić.

Bardzo jednak długo robiłem wszystko sam i w większości za swoje. Udział społeczeństwa w moich akcjach był relatywnie niski choć doskonale wiem, że tysiące ludzi, które wraz ze mną pomagało i pomaga dzieli się częstokroć ostatnią złotówką dlatego im też się coś należy.

Do tej pory pracowałem sam ale czas to zmienić dla usprawnienia moich działań Czas zatrudnić ludzi, którzy szybciej niż ja sam będą reagowali na Wasze maile, odpisywali na nie i reagowali na dramaty. W mailach jestem w listopadzie tylko od czasu do czasu jak jakiś temat pojawia się setkami Waszych komentarzy to go podejmuję i realizuję poza kolejką.

Fundacja im Zbigniewa Stonogi jest zarejestrowana nie tylko w rejestrze fundacji i stowarzyszeń KRS ale również w rejestrze handlowym – łatwo to sprawdzić wpisując jej numer w jeden i drugi rejestr (0000585696) zatem fundacja może także prowadzić działalność gospodarczą -ZE ŚRODKÓW PRZEKAZANYCH PRZEZ FUNDATORA-czyli mnie samego, zarabiać na tej działalności i generować stąd zyski na cele statutowe.

Pomagając ze mną ludziom sami sobie będziecie pomagali bo nieraz fundacja pozwoli Darczyńcom wystartować w życiu.

Debile dopatrują się wszędzie oszustwa bo ich tak wychowali nie dostrzegają jednak, że dzięki takiej akcji jak ta z Mercedesem pomoc zyskują ludzie potrzebujący ale i Darczyńcy bo kto będzie chciał jeździć S-ką to będzie jeździł, a dla drugie wyjściem będzie jej sprzedaż i zakup mieszkania czy otwarcie firmy-tego te pierdolone prostackie pojeby hejterzy z mentalnością o której byłem łaskaw powiedzieć po wyborach nie widzą.

Dla Pani Renaty ze Szczepideł zbieram pieniądze od listopada 2015 i potzrebne jest 87.000 mamy zaczarowane 25.700
Dla Kamila Bryka zebraliśmy dotąd tylko 107.000 złotych
Dla Pani Zosi chorej na RZS, która mieszka w walącym się 200 letnim domu do tego jeszcze wynajmowanym zebraliśmy tylko 33.000
Dla Pani Wioli z Częstochowy, która mieszka z dziećmi w maleńkim drewnianym 100 letnim domu zebraliśmy 1500 złotych
Dla Pani Łucji z Bydgoszczy 33.000, a potrzebne 86000 i tak dalej i tak dalej.

Nie mam fabryki pieniędzy, media nie pokażą tego co robi Stonoga by wesprzeć go w działaniach.Więc bardzo proszę pojebów i nienawistników aby się nie gorączkowali bo to pierwsza taka akcja lecz nie ostatnia.

W następnej będzie można również otrzymać cenny prezent od Fundacji i takie akcje będą powielane po to by fundacja na nich zarabiała i rozdawała pieniądze ludziom w potrzebie.

Moim marzeniem jest dziś o 18-tej wygrał ktoś bardzo biedny za życiowym zakręcie i tej wygranej życzę z całego serca Wam Wszystkim Dziękuję.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Plakaty i logo

Plakaty i logo do pobrania

Napisał - 10 października 2015 0
Przedstawiam Wam oficjalne plakaty wyborcze naszego komitetu. Możecie umieszczać te grafiki na stronach internetowych (w artykułach, nagłówkach, fotografiach wyróżniających), ale…