lech-walesa-stonoga

Jestem bliski załamania nerwowego. Jestem głodny od 3 miesięcy, bez jedzenia i papierosów

Od 3 miesięcy jestem głodny nie mogę kupić jedzenia czy papierosów.

Jak Wam to obrazują ostatnio opublikowane dokumenty można mnie było bić, poniżać, nieludzko i bezpodstawnie karać w więzieniu a na końcu dla zabawy, dla odwetu razić paralizatorem skutego kajdankami. Nawet salowa w resortowym szpitalu odmówiła podania szklanki wody.

Robią mi dokładnie to co Wam robili, a co było przyczynkiem do porzucenia własnej rodziny i podróży do Was po całej Polsce i Europie by przestali Was bić, nieludzko karać i robić fałszywe sprawy karne jakobyście to Wy byli agresorami.

Swój luksus zamieniałem na Wasze skromne domy czy mieszkania w których warowałem jak pies by przestali się na Was wyżywać tylko dlatego, że byliście po podstawówce, w ciuchach z supermarketu i resztką cukru na stole.

zbingiew-stonoga-dokumenty-czerwiec

To dla mnie nic nowego a raczej odwrotnie w tym się kocham bo tylko człowiek biedny jest bogaty, bo takiego człowieka najbardziej kocham i do takich ludzi nie raz się przytulałem by wymienić Wasze łzy na moje wzruszenia – tego zawsze wykrzykiwanego votum separatum od poniewierania ludzką godnością, niezbywalną godnością.

Nie ma większej siły od człowieka zjednoczonego, nawet pieniądze są słabsze.

 

Więc pytam Was dzisiaj gdzie jesteście gdy moje dzieci płaczą wraz z żoną. Dlaczego nikt z Was nie poświęci dla mnie minuty dziennie i nie wyśle lawiny maili do Ziobry, do Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie XII K 49/15 przecież pozbawienie mnie przed laty wolności na 3,5 roku więzienia (wyrok SN II KK 86/06) powinno być dziś zgodnie z treścią Art. 417 k.p.k zaliczone na poczet obecnie odbywanej kary, którą odbyłem 11 lat temu.

Czuję się jak na planie Tożsamości Bourne’a bo z systemu CZSW zniknęły wpisy, że kiedykolwiek odbywałem karę uchyloną wyrokiem Sądu Najwyższego II KK 86/06 z 25.07.2006r, a w której po latach 20.10.2010r w sprawie IV K 118/10 Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli zostałem prawomocnie uniewinniony i w pozostałych 117 zarzutach.

Pytam więc Was gdzie jesteście- Wy zwykli ludzie, których tak bardzo kocham od młodości i za których tyle oddałem? Moje więzienie i zarzuty za pogrom bestii Państwa, które Was ciemiężyło i ciemięży, a będzie jeszcze gorzej, nie są przegraną.

Przegraną jest to że, w tym więzieniu jestem sam, zdany tylko na siebie.

Jestem w nim poniewierany przez działającą na polecenie Ziobry administrację bo przekonali się już faszyści z Pis i górale z PO, że w sprawie Stonogi nikt nie złapie z kamerą czy komórką Marka S – Dyr ZK w Siedlcach i nie zapyta go jakim prawem to robi?!

Moi oprawcy wiedzą, że nawet maila nie wyślecie nie mówiąc już o wpadnięciu na rozprawę jedną czy drugą w sądzie.

Ja nie przegrałem ale Wy przegrywacie z własnym jestestwem, z własnymi pragnieniami i marzeniami. Przegrywacie siebie od 1945 roku.

Zawsze bowiem gdy pojawia się człowiek oddany człowiekowi, kupuje go władza a gdy odmawia sprzedania się czyli Waszego sprzedania, trafia do więzienia lub do grobu ale to nie jest jeszcze moment wygranej władzy.

Ona dopiero wygrywa w momencie stwierdzenia, że broń zapomnienia zadziałała, że człowiek umarł choć jeszcze fizycznie żyje.

Współczuję tym wszystkim, którzy żyją choć dawno już umarli i nieświadomie zapalają znicze na grobie Polskiej Demokracji znicze kupione za 500+.

Nie zabijajcie samych siebie.

zbingiew-stonoga-dokumenty-czerwiec2Polak, żywy Polak nie ogląda TVP, nie wrzuca pieniędzy na sex zabawy do kościelnych koszyków, nie ogląda TVN i nie wspiera kod-u. Żywy Polak myśli i przeto żyje

Jak podaje Sąd Okręgowy w Siedlcach w sprawie III K OW 1005/17 decyzja dyrektora zakładu karnego w Siedlcach uniemożliwiająca mi pobyt na ślubie syna była niezgodna z prawem a dyrektor wkroczył w sferę przeznaczoną dla sądu.

Od wczoraj terror stosowany wobec mnie wzrósł, założono mi stryczek i pchnięto do samobójstwa odciął mnie oddziałowy. Do późnych godzin nocnych kilkukrotnie wyprowadzano mnie z celi i rozbierano do naga oraz przeszukiwano kolejny raz celę.

Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli o zorganizowanie protestu pod bramami więzienia bądźcie tu w sobotę 9 grudnia o godzinie 14:00.

Do Basi z Nowego Targu. Basiu zorganizuj to na forach internetowych.

Pisowski obornik wozi mnie na sygnałach po całej Polsce a pod sądami czekają na mnie antyterroryści z ryzykownym niebieskim światłem na głowie.

Moją żonę skazano za to, że podpisała list w czasie gdy byłem w więzieniu, a synowi w wieku 22 lat krzywa morda naliczył 280 tyś domiaru za dom, który dziecko dostało w dniu urodzin 22 lata temu.

Apeluję do zwyrodnialców z PiS-u aby nie podpierali sie zespołem prokuratorów z prokuratury regionalnej i okręgowej, którzy występują mimo swej rangi przed sądami rejonowymi. Nie zastraszycie mnie wy pisowskie ścierwa nie boję się was mimo, że od 3 miesięcy i na kolejne 3 miesiące nie mogę kupić sobie jedzenia czy papierosów.

Mimo, że obdarowanch przez moja fundację biednych i chorych ludzi nachodzicie i przesłuchujecie czy aby na pewno dostali ode mnie pomoc.

Nie boję się was nie poddam się mimo tego, że siedzę w celi o powierzchni 3m2 z której wyprowadzacie mnie 8-12 razy rozbieracie i ponownie zamykacie. Poniesiecie kiedyś za to kare.

zbingiew-stonoga-dokumenty-czerwiec1

Pisowski motłochu sądowy odbywana przeze mnie kara orzeczona wyrokiem XII k 49/2015 z 23.10.2015 wykonywana jest nielegalnie, gdyż obejmuje swym zakresem sprawę IIk 133/96, której wykonalność przedawniła się 27.07.2015 a zatem przed wydaniem politycznego wyroku skazującego.

Częstochowski sąd nigdy nie przesłał do wykonania wyroku łącznego z 1.03.2005 IIk 173/04 co oznacza, że od 15.07.2004 do 24.11.2006 pozbawiony byłem wolności na podstawie wyroku 2k 133/96, który utracił swą moc prawną na skutek wydanego wyroku łącznego IIk 173/04 sądu okręgowego w Częstochowie a który to wyrok nigdy nie został skierowany do wykonania.

Pisowski motłochu fakt, że usunięto z systemu neonet te wszystkie dane nie oznacza, że można trzymać mnie nadal w więzieniu. Plugawe sądy i dyrektorzy więzień mają prawny obowiązek zweryfikowania tych danych w dniu dzisiejszym i zwolnienia mnie z więzienia bo jestem w nim za długo o ponad dwa lata.

Dziś rano kiedy miałem jechać 11 raz w grudniu do sądu, poszedłem poprosić lekarza żeby mnie nie puszczał bo jestem głodny, rada lekarza brzmiała „wypierdalaj chuju do sądu” wszystkiemu przysłuchiwały się dwie pielęgniarki i dowódca zmiany Aś białołęka.

Dyrekcja więzienia olała temat a Marcin M przysłał po mnie uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy w kaskach i tarczach. Tak wyglada poszanowanie praw człowieka w więzieniu. Za chwilę gdy wrócę od telefonu rozpocznę z nimi regularną bitwę.

Jestem bliski załamania nerwowego. Od 3 miesięcy jestem głodny nie mogę kupić jedzenia czy papierosów.  Taki wywóz do sądu oznacza jedzenie przez cały dzień puszki pasztetu, bochenka chleba i wody mineralnej. To musi starczeć na 24 godziny.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Pingback: Nowe oskarżenia dla Zbigniewa Stonogi za pokazanie twarzy księży pedofilów - Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy