Jeb*ć hejterów

Jeb*ć hejterów. Pozdrowienia dla porządnych ludzi

Jeb*ć hejterów.

Potrzebuję Waszej pomocy! Chciałbym abyście zasypali profile Dudy, Szydło, Ziobro pytaniami o zasadność wydanego wyroku w sprawie Lexusa.

Chciałbym też aby Duda odpowiedział Wam na pytanie dlaczego mnie oszukał. Jeśli więc możesz dla mnie to zrobić to udostępnij ten post i zadaj pytanie na Facebook i Twitter.

Sędziowska moralność.

Ćpanie, łapówki, burdele a następnego ranka taka bladź zamyka kogoś do więzienia przy braku dowodów winy. Jeb*ć antypolski wymiar sprawiedliwości i te moralne prostytuty!!!

Pierdo*one hejtery podszywane raz pisem raz platformą włażą mi tu i hejtują każdą akcję.

Słuchajcie prymitywne cutasy pomóżcie choćby jednemu procentowi tym którym my na tym profilu już pomogliśmy to będziecie mogli te dupy otwierać. Tymczasem pierdo*cie się razem z pisem czy platformą.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew stonoga

Dorota Kania pozwie Stonogę

Napisał - 6 lipca 2015 0
Biznesmen Zbigniew Stonoga, wydający „Gazetę Stonogę”, zarzucił dziennikarce „Gazety Polskiej” Dorocie Kani pracę w ABW. – Kieruję sprawę na drogę…