Jeb*ć hejterów

Jeb*ć hejterów. Pozdrowienia dla porządnych ludzi

Jeb*ć hejterów.

Potrzebuję Waszej pomocy! Chciałbym abyście zasypali profile Dudy, Szydło, Ziobro pytaniami o zasadność wydanego wyroku w sprawie Lexusa.

Chciałbym też aby Duda odpowiedział Wam na pytanie dlaczego mnie oszukał. Jeśli więc możesz dla mnie to zrobić to udostępnij ten post i zadaj pytanie na Facebook i Twitter.

Sędziowska moralność.

Ćpanie, łapówki, burdele a następnego ranka taka bladź zamyka kogoś do więzienia przy braku dowodów winy. Jeb*ć antypolski wymiar sprawiedliwości i te moralne prostytuty!!!

Pierdo*one hejtery podszywane raz pisem raz platformą włażą mi tu i hejtują każdą akcję.

Słuchajcie prymitywne cutasy pomóżcie choćby jednemu procentowi tym którym my na tym profilu już pomogliśmy to będziecie mogli te dupy otwierać. Tymczasem pierdo*cie się razem z pisem czy platformą.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

plyta-cegielka-zbigniew-stonoga

Płyta Cegiełka

Napisał - 31 grudnia 2015 0
Kupując płytę-cegiełkę wspomagasz podopiecznych mojej fundacji. Dostawa gratis. Pomóżmy Pani Zosi. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl… konto Fundacji Imienia Zbigniewa Stonogi 02-009 Warszawa…
prokurator-stonoga

Prokuratorze!

Napisał - 23 grudnia 2015 0
Komunistyczny prokuratorze z czerwonym rodowodem wypierdalaj z mojego telewizora. Ileż się nawalczyłem z okrągłostołowym układem, ile wyrzeczeń i upokorzeń, a ten…