Jarosław Kaczyński ma raka trzustki ?

Jarosław Kaczyński ma raka trzustki ?

Jarosław Kaczyński Umierający i Chory na Raka Trzustki?

W piątek 3 stycznia Janusz Palikot opublikował bardzo krótki wpis:

„Coś mi się zdaje, że w tym roku Kaczyński i Wałęsa pożegnają się z nami na zawsze. Cóż, takie życie…”.

W sobotę 4 lutego były polityk rozwinął swoje dwa krótkie zdania, powołując się na słowa, jak sam przyznał, „kontrowersyjnego biznesmena” Zbigniewa Stonogi.

Na fotografiach widać, że Jarosław Kaczyński odwiedza szpital MSWiA w Warszawie. Wielu polityków PiS, w tym wiceprezes partii Joachim Brudziński, zdementowało doniesienia o rzekomej chorobie prezesa. – To nic poważnego – zapewniał Brudziński. Szczegółów jednak nie chciał ujawnić.

Warto przypomnieć, że już w 2015 roku „Newsweek” donosił o poważnych problemach ze zdrowiem prezesa PiS. Wtedy spekulowano o cukrzycy. Rzekomej choroby Kaczyńskiego do dziś nikt nie potwierdził.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. NIENAWIDZE PIS,MAFIE KOSCIELNA I CALY SWIAT |

    W tym roku napewno pozegnamy gnomiastego ubeckiego zyda.A po jego zgonie ujawnia jego agenturalne teczuszki i Przekrety PC i PiS.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-slupsk-prasowa

Spotkanie w Słupsku

Napisał - 5 lipca 2015 0
Zaledwie około 40 osób przyszło w sobotę na spotkanie ze Zbigniewem Stonogą. Lider nowej partii odczytał im program z laptopa,…