Janusz Korwin-Mikke oskarżył Zbigniewa Stonogę

Janusz Korwin-Mikke: „część służb specjalnych których tubą jest p. Zbigniew Stonoga” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke: „część służb specjalnych których tubą jest p. Zbigniew Stonoga”

Janusz Korwin-Mikke oskarżył mnie wczoraj o bliżej nieokreślone kontakty ze służbami specjalnymi wpisując się tym samym w bełkot swego przyjaciela michalkiewicza i wielu podobnych z tzw. polskiej prawicy, która nie wie gdzie prawo, a gdzie lewo, bo to banda nieudaczników, która trzymała mordy krótko by nie oberwać szturmówką od milicji.

Nie ma dla mnie znaczenia czy miał na myśli służby PRL-u czy obecne.

W czasach PRL-u to nie kłopot bo gdy ten umierał na oczach Świata miałem zaledwie 14 lat natomiast zarzucenie mi funkcjonowania ze służbami niby wolnej Polski jest szalenie krzywdzące patrząc na nie przez pryzmat WSI, które wyniszczało ludzi gorzej niż komuna.

 

Pisze Janusz Korwin-Mikke mamiąc swój tłum wyznawców jakoby dziwne było iż wciąż nie jestem w więzieniu, a co ma z kolei uzasadniać stawianą tezę odnośnie mojej współpracy ze służbami specjalnymi.

Drogi Panie Prezesie i były już przyjacielu to nie możliwe aby tak mądry człowiek jak Pan był tak głupi.

Otóż nie siedzę jeszcze w więzieniu bo wyrok który mnie dotyczy i orzeczona nim kara nie przekracza roku pozbawienia wolności, a zatem nie jest możliwe wystawienie Europejskiego Nakazu Aresztowania, a siedzę w Berlinie i piję co 5 dni wkurwiając się na to, co robią mi te antypolskie wszy z PiS-u.

Mój Przyjaciel Janusz Korwin Mikke

Swoim wpisem na FB dołączył Pan do grona moich prześladowców rzucających oskarżenia o nieokreśloną współpracę z nieokreślonymi służbami w nieokreślonych sprawach.

Na kanwie tej sprawy można przestać wierzyć w Człowieka, można pisać doktorat z prostytucji starca, który między innymi swoim wiekiem i postawą zaskarbił sobie społeczną miłość wielu młodych ludzi, których mami co 4 lata by przy okazji kolejnych wyborów wyprowadzić dla siebie te marne kilka milionów złotych.

www.stonoga-zbigniew.pl/nienawisc-zawsze-towarzyszyla-moim-dzialaniom/

Nie wstyd Panu oskarżać swego asystenta w Parlamencie Europejskim?

Przecież mógł Pan o to zapytać jak podczas dzisiejszej rozmowy.

Proszę podstawić dziś pod mój dom BMW, którym Pan jeździ i za które nigdy Pan nie zapłacił albo złożę zawiadomienie o oszustwie pomogą mi w tym moje służby, którymi tacy jak Pan mordują mnie od 22 roku życia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

smierc

Smutne święta

Napisał - 21 grudnia 2015 0
W grudniu br zrobiłem 14.000 tys km jeżdżąc i usiłując pomagać ludziom. Radość pomagania przerwała mi Śmierć malutkiego Bartusia Hadyńskiego,…
siepomagaplkacper

Kacperek – siepomaga.pl

Napisał - 1 grudnia 2015 0
Mam mieszane uczucia… Oświadczenie siepomaga.pl w sprawie zbiórki środków dla Kacpra Siewniaka z dnia 03.03.2015r. Drodzy Pomagacze,… Dla Kacpra przez…