12362919_1851644278395578_9204698073927274055_o

Jadę ratować Kamila

Komu w Polsce z „bogów onkologi czerniaka ” mam posłać wiązankę ciepłych słów?
1. Bez mutacji BRAF niby nie jest możliwe przyjęcie do Prof.Rutkowskiego w Warszawie.
2.Onkologia Wrocławska na podstawie już istniejących wyników powiada, że Pacjent powinien być natychmiast leczony w Warszawie.
3.Opolska Onkologia pobrała materiał do badań 14 dni temu wysłała go do Krakowa dopiero w poniedziałek.
4.Kraków do dziś nie otrzymał materiału do badań.
5.Pytam do kogo z Was bogowie mam przyjść do sekretariatu i posłać konkretną wiązankę?
LUDZIE POMÓŻCIE!!!
DZWONIMY DO MINISTRA ZDROWIA, a w sprawie lekarzy z Opola natychmiast podejmuję kroki mające na celu wszczęcie śledztwa w kierunku przestępstwa nieudzielenia pomocy medycznej i zwłoki w wykonaniu badania narażającego pacjenta na utratę życia.
edycja 10.50 Jadę do Ministra Zdrowia nie ma go bo jest w Senacie ale wskazano mi już osobę do której mam się zwrócić.

Wszystko pod górę!
Słuchajcie dla Kamila mamy uzbierane kilkadziesiąt tysięcy złotych.
W związku z Jego stanem zalecany jest szybki transport lotniczy.Dziś śmigłowiec nie poleci ale bez żadnego problemu poleci samolot.Więc dzwonię do dyspozytora zamówić odpłatny lot (8900 zł/h) a człowiek tłumaczy mi,że lot komercyjny może być wykonany w 48h, że trzeba zapytanie ofertowe, przelew oczekiwanie na wpływ środków i już.Wiecie Wszyscy,że nie mogłem wcześniej zarezerwować terminu bo o przyjęciu Kamila wiem od „chwili”.Ale Człowiek dyspozytor LPR tłumaczy niech szpital zleci odpłatny transport w zagrożeniu życia i wykonamy natychmiast,a Pan ze szpitalem się rozliczy (1200 zł/h)
wyobraźcie sobie,że kanalia dyrektorek nyskiego szpitala nie podpisał zlecenia na transport lotniczy, a nawet karetki.Więc Kamil będzie jechał prywatną karetką do Warszawy.
Co za bity frajer!
Sekretariat tel. 77 40 87 830
Pod tym numerem możecie wyrazić swoją opinię nt. Pana Frajera Dyrektora (ponoć menda, która była już we wszystkich partiach)

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1851663375060335/” width=”800″]

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1851673651725974/” width=”800″]

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Panie Zbyszku. Napisałem do Pana email. Kamilowi można pomóc. Proszę o odpowiedź i kontakt. Mój nr tel kom zostawiłem we wiadomości mailowej. G.W.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy