zbigniew-stonoga-izabela-wierzbicka

Izabela W

Dziś od rana odebrałem kilkanaście telefonów od zwyrodniałej właścicielki kamienicy przy ul.Lutosławskiego 9 w Warszawie Izabeli Wierzbickiej-Kaltenblumenberg.
Jej ogry (synkowie) grożą mi (przy czym groźby te wzbudziły we mnie uzasadnione obawy że zostaną spełnione) że mnie załatwią (ratunku Żydy mnie bijo).
Jeśli chcesz wynająć tam mieszkanie za 3800 zł na miesiąc 50m.2 dzwoń do Kaltenblumenberg 603 657 789.
Jadę do niej zapukam, zapytam która godzina

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1846763688883637/” width=”800″]

źródło: www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 13 komentarzy

 1. W grudniu byłem w izraelu, w hotelu polakowi wysunął się portfel, na kanapie przy recepcji. Była godzina ok 1-2 w nocy, tak więć zorientował się dopiero rano, jak dostał sms z potwierdzeniami dokonania płatnośći – zgłoszenie na policję i 24h złodziej złapany….nie był to żyd ani izraelczyk……Pamiętam polaków, jeszcze przed wejściem do unii, jak to kradli samochody z niemiec i kradli z pułek w lidlach itp Jak wchodzili polacy do lidla natychmiast obsługa sklepu miała alarm.
  Tak więc zgadzam się złodziejstwo nie ma narodowości. W i nnym przypadku musuałbym uznać polaczków za złodziei.

  Odpowiedz
  1. Łatkę złodzieja do swojego chałata przyszywaj i przedłuż go, bo twoja źle skrywana pogarda dla Polaków wyłazi spod niego tak jak brudne cholewy butów przy każdym twoim zdaniu.

   Odpowiedz
    1. Lampart i 9d/K też jesteście Polakami. Chociaż z drugiej strony można się zastanawiać, patrząc na waszą biegłość w używaniu ortografii. Nie jesteście od nikogo lepsi, jak sobie zapewne codziennie wmawiacie.

     Odpowiedz
  2. Co ty wiesz o statystykach. Inni tez kradli ale na polaków najwięcej nadawano to było zaprogramowane. Polskie obozy, Polacy to złodzieje.
   Teraz tez są kradzieże aut ale nie mówią kto, bo jest mało kradzione przez Polaków.
   Ale łatkę przypięli ” Polak to złodziej”.

   Odpowiedz
 2. Pani Wierzbicka mieszkała całe życie na ul.Toruńskiej 84,jej mąż pracował jako zwykły kierowca autobusu w mza,synek Mareczek to samo,zwykły autobusiarz,jako młody chłopak potrafił iść do kolegi w odwiedziny i ukraść z domu pieniądze,albo kasety video.Charakter żydowski 🙂 we krwi zobowiązuje,to były zwykłe szczury będący bardziej biedni niż bogaci,ale jak widac sodówka odjebala do głowy

  Odpowiedz
 3. Kurewstwo nie ma narodowosci!!!Zyd czy nie zyd, wlasciciel czy nie wlasciciel, jezeli dopuszcza sie kurewstwa to trzeba go tepic, innej metody niestety nie ma, bo prawo sluzy dzis kanaliom.

  Odpowiedz
 4. Ty stara żydówo, faryzeuszko, sam Chrystus nam mówił kim tak naprawdę są żydzi którzy sprzeniewierzyli się jego nauce:
  Rzekł do nich Jezus: „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

  Odpowiedz
 5. kobieto,gdzie twoje sumienie? żeby tak znęcać się nad nic niewinnymi i na prawach ludzi.do czego zmierzasz?podnosisz czynsz .sumy kosmiczne.gdzie byłaś tyle lat? udeżyłas w bezbronnych ludzi.proponuje ci walkę solo z siłaczem 120 kg.jeśli wygrasz-popre cię.wówczas będziesz wielka.a teraz proponuje -opanuj sie.pomyśl,jak polacy pomagali twoim bliskim,narażając swoje życie.jesteś,jak terrorysta.wysadz się sama a od niewinnych ludzi odpier….się.wracaj skąd przyszlaś-zagłado.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy