iPhone S6

iPhone S6 wygrał Kamil z Tarnowa

 iPhone S6 który był do wygrania w akcji pomocowej trafia do Kamila z Tarnowa. Gratulację!

Jednocześnie ogłaszam że akcja z Oplem Adamem została zakończona. Udział w akcji wzięło 15 osób czyli fundacja pozyskała 1500zł, zgodnie z regulaminem środki nie zostaną nikomu zwrócone a trafią do Pani Marty z Czeladzi.

Na poprzednim profilu gdzie miałem 500 tys osób akcje charytatywne były bardzo skuteczne dlatego że można było bardzo szybko zebrać pieniądze na każdy cel, nawet bez akcji.

Teraz trzeba zachęcić ludzi do zwyczajnej pomocy bo przecież ja nie mam fabryki pieniędzy.

Kończymy akcje z Audi A8, i po tej akcji nie będzie kolejnych akcji bo jest coraz mniejsza frekwencja.

Jestem w trakcie organizowania koncertu z udziałem poważnej orkiestry symfonicznej w Łodzi. Koncert odbyć ma się w czerwcu. Będę was o tym informował na Facebooku.

Dziękuję za wzięcie udziału w jednej i drugiej akcji. Jedyna która nam została teraz aktualna to Audi A8, do tej pory 216 osób z niezbędnego minimum 2000 tys. wzięło udział, nie wiem czy frekwencja będzie czy nie. Jeśli nie będzie, to będzie identyczna sytuacja jak z Oplem Adamem, czyli zgodnie z zapowiedzą zwrotów nie będzie.

Pozdrawiam was, serdecznie życzę dobrego wieczoru. Opowiadajcie o Stonodze waszych rodzinach żeby mnie zrozumieć, żeby zrozumieć z czego wynika moja pogardliwa postawa i cały potok wulgaryzmów to musicie obejrzeć film Sejmowe Więzienie na YouTube. Puśćcie waszym rodzicom, dziadkom, znajomym, przyjaciołom tym którzy mówią że Stonoga to pojebany frajer który w internetach krzyczy i przeklina.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

bmw-525-zbigniew-stonoga-akcja-alanek-za-10-zl-konkurs2

Losowanie BMW 525

Napisał - 28 kwietnia 2016 0
Witam Was Serdecznie. W Naszej akcji pomocowej wzięło udział 1908 wpłat – każda po 10 zł. Gdy były wpłaty wyższe…
mateusz-eutanazja-stonoga

Żegnaj Mateuszu :(

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Żegnaj Mateuszu 🙁 Z przykrością zawiadamiam, że dziś rano o 4.35 zmarł Mateusz Wierzbowski, który kilka miesięcy temu poprosił mnie o…
portret-stoworzny-z-360-kostek-rubika-stonoga

Portret z 360 kostek Rubika

Napisał - 25 kwietnia 2016 0
Portret Zbigniewa Stonogi stworzony z 360 kostek Rubika podczas zawodów w Jastrzębiu-Zdroju przez Radosława Drozdowicza i Mateusza Cichorackiego. Dziękuję za…