gazeta-stonoga-alkohole-stonoga-spolka-krs-zbigniew-stonoga

Informacja na temat działalności stron hejtujących

Informacja na temat działalności stron hejtujących

Szanowni Państwo
Strony zajmujące się dyskredytowaniem mojej osoby i działalności publicznej są opłacane w części przez rząd R.P a w pozostały zakresie hejterami są udziałowcy przedsięwzięć Gazeta Stonoga i Alkohole Stonoga których był twarzą i wspólnikiem.
W lutym 2015 roku reklamowałem możliwość wstąpienia w przedsięwzięcia biznesowe, które na początku przynosiły ogromne zyski zyski.
Po ujawnieniu akt afery podsłuchowej spółki RUCH S.A i Kolporter S.A mimo podpisanych i opłacanych działań promocyjnych nie wykładały w miejsca promocji naszej gazety podobnie i kilka sieci spożywczych odmówiło sprzedaży naszego alkoholu.
Wówczas pojawił się czynnik zapalny składający się z kilku wspołników społek Alkohole i Gazeta Stonoga, którzy zażądali natychmiastowego zwrotu zainwestowanych w spółki pieniędzy.
Żądali i żądają tego zwrotu ode mnie jako osoby fizycznej czyli tak jakby mieć pretensje do znanego aktora o to że reklamuje np czekoladki, które nie są dobre.
Wszyscy dziś opluwający mnie jadem deklarowali się jako ludzie, którzy razem ze mną chcą zmieniać Polskę a nie robić biznes ale jak się dziś okazuje z równą chciwością inwestowali w spółki prawa handlowego dla zarobku jak dziś atakują by nic nie stracić.
Nie obchodzą ich w żadnym razie straty jakie spółki poniosły tylko Stonoga ty złodzieju łoddej piniuądze.
Zapomnieli także że zupełnie świadomien płacili 300 złotych za udział o wartości nominalnej 50 zł.
No cóż ale tego nie pomalujes to je amelinowe…
Oczywiście od przyzwoitych ludzi już dawno odkupiłem udziały jako osoba fizyczna, a świnie niech się dalej oczerniają razem z Polsatem , który przygotowuje „facetem” z TV Warszawa lament jako to Stonoga nas łoszukoł.
Takie info do Solorza- spoko gościu bo Ci jeszcze wyjdzie na jaw,że Twoi Prezesi Zarządów kilku spółek to szatniarze z warszawskich hoteli Emotikon smile
Moim wrogom mówię: był las nie było was, będzie las nie będzie was…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

weronika

Dziady z TVN-u

Napisał - 9 grudnia 2015 0
Dziady z TVN-u Wasza zbiórka nie jest jedyna umówioną z rodziną Weroniki. Pozostaje bowiem w kontakcie z dorosłą siostrą Weroniki,…
Czat o Igorze

Czat o Igorze

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Czat o Igorze Dobra! Obiad zjedzony?To teraz wspólnie montujemy wózek inwalidzki dla Igora. Każdy siada przed kompem loguje się do…