Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Witam Was

Moim wrogom, wrogom ludzi biednych, głupszych, skrzywdzonych, chorych, nieporadnych życiowo, patologicznych, uległych wypadkom oraz inwalidom chcę na koniec tego posta przytoczyć fragment Pisma Świętego Listu Św Pawła Apostoła do Koryntian:

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący ….i gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność swoją a ciało wystawił na spalenie miłości nie zyskując, nic bym nie zyskał”

Wierzę w Człowieka, a wierząc w niego wierzę w Boga zaś nagrodą i zapłatą jaka mnie satysfakcjonuje za prowadzenie fundacji jest miłość tych najmniejszych okazywana zawsze kiedy podaje im rękę i nie pozwalam się utopić, a moją siłą są ludzie Wy wszyscy, którzy czy to wpłacicie grosz czy promujecie post z wołaniem o pomoc.

Oto trwające akcje pomocowe.

Pani Łucja do końca celu zostało nam do uzbierania 35321zł

Igor (chłopak, któremu skradziono wózek inwalidzki-elektryczny)
do końca celu pozostało do zebrania 10.803 zł

Pan Stanisław mamy ok .4000 zł cel nie jest określony-Pan Stanisław stracił cały dorobek życia podczas ostatniej nawałnicy.

Pani Maria z Dys nie doczekała się naszej pomocy zebraliśmy kiedyś-pół roku temu prawie 5.000 zł i teraz ok 1.000 zł
Pani Maria doznała kolejnego zawału serca…mieszka ze szczurami w walącym się „domu” swój oddała synowi-swój znaczy swój barak by nie odebrano im dziecka, które ledwie co się narodziło.

Dla Rodziców Cyprianka, których okradł na kilka milionów złotych znany deweloper-oszust uzbierałem rekordową kwotę 61 złotych oraz 371 na PayPal

Ile zarabiam w związku z prowadzeniem fundacji?

1.Przede wszystkim zarabiam (i słusznie) joby od rodziny,że zbyt wiele czasu poświęcam na obcych a nie na rodzinę.

2.Nie pobieram z fundacji żadnego wynagrodzenia.

3.Fundacja dotąd nie wydała złamanego grosza na zakup czegokolwiek z czego ja jako jej prezes mógłbym korzystać.

4.Fundacja nie ponosi kosztów wynajmu lokalu, prądu,wody,telefonu czy internetu-udostępniam to za darmo.

5.Ostatnio zarobiłem parę przesłuchań na Policji i w Urzędzie Celnym na okoliczność przeprowadzonych akcji pomocowych w których zostaliście nagrodzeni samochodami i innymi przedmiotami wartościowymi. Postępowanie w tym zakresie zainicjowali administratorzy jednego z plugawych hejterskich profili trzeba było udowodnić, ze nie jest się wielbłądem przedstawić dowody zakupu i zapłaty za samochody i inne przedmioty, dowody zapłaty podatku akcyzowego i protokoły notarialne z losowań.Oczywiście wiecie jak strasznie się przejąłem tym donosem. To właśnie z tamtej umorzonej już sprawy-postępowania sprawdzającego wyłączono materiały i wszczeto postępowanie karne wobec administratorów profilu hejterskiego którego nazwa kończy się słowem „prawda”
W poniedziałek wystąpię do władz FB z wnioskiem o zablokowanie tego profilu uzasadniając to wszczęciem śledztwa z powodu jego działalności.

Powyższe oznacza, że nakładane przeze mnie na pomoc środki w postaci mego czasu, nieodpłatnego użytkowania samochodów i ich serwisowania (miesięcznie przebywam 8.000 do 15.000 km) kamer, sprzętu video i oprogramowania do jego montażu ( wszystko robię sam i za darmo, a sprzęt zakupiła zależna ode mnie spółka prawa handlowego) jest powodem do złorzeczenia bo typowy malkontent nie jest w stanie już nie tylko uwierzyć ale nawet przyjąć do wiadomości, że można naprawdę pomagać drugiemu człowiekowi poprzez swoją rozpoznawalność.

Poniżej macie zaświadczenie z banku w którym są prowadzone rachunki dla fundacji.
Suma obrotów oraz środki pozostające na rachunku do wypłaty na rzecz podopiecznych wskazują, że przez 8 miesięcy prowadzenia działalności fundacji Gruba Stonoga zeżarła 1665 zł
W tym czasie wspomogłem działania fundacji ze środków własnych lub podmiotów gospodarczych zależnych ode mnie na kwotę 1.370.000 złotych czyli można powiedzieć że swoje Ferrari oddałem biednym.

Moje ręce i serce są czyste w sprawie fundacji i nie zamierzam zakończyć jej funkcjonowania. Kocham to robić, to mnie fascynuje uczy, napawa radością a nade wszystko realizuje moje marzenie by być dobry ja chleb-choć pełno we mnie ludzkich ułomności, wad i błędów.

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy