2587a261411fcb2510edba67dfe9dfbe,640,0,0,0

Gwiazda Samoobrony Danuta Hojarska znowu w polityce? „Stonoga zadzwonił i rzucił hasło: Danka, wracasz na Wiejską”

Była posłanka Samoobrony i była szefowa Zbigniewa Stonogi wróci do wielkiej polityki? – Jestem za stara, mam 55 lat, a on ma wiele młodych osób, ale poczekajmy, zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie – powiedziała ”Gazecie Wyborczej”. Jak pisze dziennik, ciągnie ją do Warszawy. Na razie wraz z grupą kobiet ze wsi chce odwiedzić prezydenta Dudę.

– Zawiozę moje kobiety, niech zobaczą. Bo kobiety ze wsi czegoś takiego nie widziały. Ja sama byłam raz w Pałacu Prezydenckim, u Kwaśniewskiego – powiedziała dziennikarzowi ”Wyborczej”, któremu zdradziła kulisy swojej przyjaźni ze Zbigniewem Stonogą. Przypomniała, jak bardzo jej pomógł po śmierci męża i jak potem został jej asystentem.

 Teraz, gdy ujawnił prokuratorskie akta dotyczące afery podsłuchowej napisała do niego SMSa treści ”Zwolnij tempo, bo boję, że będę musiała zamówić kwiaty na twój pogrzeb”. Niedawno, jak twierdzi, sam do niej zadzwonił mówiąc: „Danka, wracasz na Wiejską!”.

Była przewodnicząca Samoobrony na Pomorzu po 2007 roku wycofała się z polityki. Dopiero w tym roku została sołtysem we wsi Lubieszewo pod Nowym Dworem Gdańskim. W międzyczasie zajmowała się domem, wnukami i pomaganiem córce w prowadzeniu biznesu wypiekania ciast na zamówienie. Jak sama opowiadała, wyspecjalizowała się w produkcji ”wymyślnych tortów”. Pomysły czerpie z telewizji, a niekiedy z życia. Jak wspominała, raz na specjalne zamówienie przygotowała czerwony kombajn. Nie ukrywała, że powodzi jej się lepiej niż w Samoobronie.

Źródło:”Gazeta Wyborcza”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy