Grzegorz Braun na Facebooku

Grzegorz Braun sugeruje kontakty ze służbami PRL

Zobaczcie Państwo co robi reżyser, przyjaciel Sumlińskiego Grzegorz Braun ganiający na co dzień z Bogiem na ustach.
Przecież gdy PRL się skończył miałem 15 lat!
Co za podłość!

Chciałbym prosić wszystkich moich zwolenników, szczególnie tych urodzonych po 1990 roku o zamieszczenie na swoich profilach oświadczeń o współpracy ze służbami PRL-u jeszcze w okresie płodowym. Wszyscy przecież jesteśmy agentami. Ja publicznie przyznaję się dodatkowo do tego że w 1410r. gdy Ulrich von Jungingen leciał na Grunwald użyczyłem mu swojej nawigacji by trafił.

Czas wyjawić prawdę. Byłem agentem UB, SB, UOP, ABW, CBŚ, PKS o pseudonimie TW Pumpa. To nie kto inny a ja na plecach zaniosłem Lecha Wałęsę do stoczni,a w tym czasie świstaki siedziały z Kaczyńskim i to to wszystko zawijały w sreberka.

A tak na poważnie to Yebać pisowski motłoch!!!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Moja babcia ma 65 lat i pana popiera bo liczy na to że zniszczy PiS! a głosuje na PO bo to mniejsze zło,Niech pan sie stara do TVN 24 iść z tymi dowodami bo oni napewno nagłosnia to (chociaż wiem że pan ich nie lubi)

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy