Głosujcie na Emmanuel Macron!

Głosujcie na Emmanuel Macron! Dostrzega i atakuję politykę Kaczyńskiego

Skandal nad skandale!

W tej chwili na antenie TVP1 Andrzej Duda kolejny raz w ciągu trzech ostatnich dni oświadczył „nie da się być prezydentem wszystkich Polaków, przecież nie wszyscy na mnie głosowali i nie wszyscy aprobują to co robię”.

W głowie się nie mieści że mówi to Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Ziobro zdjął już spodnie sędziom i podwinął kiece sędzinom-a mogliście postawić go przed trybunałem stanu w 2015 r., razem z Mańkiem Kamińskim.Teraz pozostaje Wam już tylko czekać na piekący ból kukli i ciepły oddech na plecach.

Głosujcie na Emmanuel Macron!

Zwracam się do Polonii we Francji o oddanie głosu na Emmanuel Macron Człowieka, który zauważa dyktat kaczyńskiego w naszej ojczyźnie. Polska racja stanu wymaga krytykowania takiego czegoś jak kaczyński czy duda.

Nie srać mi tu koksem w komentarzach typu lewak czy on atakuje Polskę. Pan Macron jak wielu mądrych ludzi dostrzega i atakuje politykę kaczyńskiego destrukcyjną w swych skutkach i wyniszczającą demokrację.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy