Gigantyczne oszustwa

Gigantyczne oszustwa z udziałem funkcjonariuszy publicznych.

Gigantyczne oszustwa z udziałem funkcjonariuszy publicznych.

W PiS Polsce, a wcześniej platformowym syfie wsadzają do więzień kogo się da i to niezależnie od dowodów- te gdy ich braknie wyprodukują lizodupy z ABW, CBA lub CBŚ a w sprawach mniejszego kalibru zadba o dowody starszy posterunkowy o ile nie będzie rozkazu produkcji konfetti.

Tymczasem we Włocławskim więzieniu interes ma się bardzo dobrze. Ponad rok temu wymieniano więzienne okna, co by złodzieje lepiej widzieli przyszłość zza krat. Zaprzyjaźniona firma słup- specjalista od montażu okien niczym Reksio w bajkowej czołówce produkowała faktury za usługę wymiany okien podczas gdy w rzeczywistości to osadzeni obrabiali stolarkę okienną w zamian za dodatkową paczkę czy widzenie.

To, że osadzeni pracują bezpłatnie na rzecz więzienia jest szalenie wychowawcze i nie ma co szukać dziury w całym, ale już to, że ich praca służy administracji do wyłudzania pieniędzy ze Skarbu Państwa i Funduszy Unijnych kwalifikuję więzienników do zamknięcia w więzieniu i to z tej strony klapy od której nie ma zamka.

Gdy wierchuszka Włocławskiego pierdolnika kasuje dziesiątki tysięcy ukradzionych Ziobrze, małe pchełki i pioneczki też zarabiają swoją dolę.

Na przykład wychowawca Włocławskiego pudła Sebastian R proponuje aż dwie nagrody w pakiecie za złożenie podpisu pod dokumentem, który dowodzi, że dany osadzony uczestniczył w kursie czy szkoleniu którego nigdy faktycznie nie było.

Na koniec bajki z Włocławka wspomnieć jeszcze należy o murze, co to zdobi każdą puchę i chroni społeczeństwo przed bandytami. Ten mur we Włocławku jest bardzo solidny a skoro solidny to i bardzo drogi.
Reksie, które tam stemplowały faktury służące do wyrywania kasy z portfela tak się zagalopowały, że jak jakiś nierób z BSW sprawdzi te kwity to zobaczy, że mur bardzo jest solidny bo kosztował więcej niż antyterrorystyczne zapory pod Pentagonem.

A mury runą, runą, runą..

Pozdrowienia z więzienia
Wasza Stonoga

Izolatka

Na koniec jeszcze zasady postępowania z ludźmi, którzy zwracają uwagę Dyrektorowi na mafijne praktyki.

Gdy Łukasz P odmówił podpisania kilku lipnych kwitów z treści, których wynikało, że brał udział w szkoleniach, których nigdy nie było okazało się, że jest pod wpływem narkotyków i musi zostać ukarany więziennymi karami.

Poddano go testom na obecność substancji zabronionych w moczu i jakże by inaczej nafurany był do bólu.

W narkotykowych jednak majakach poddał się dodatkowym testom z krwi niemniej jednak te z więziennych pasków, dawno przeterminowanych i bez jakiegokolwiek atestu wystarczyły by chłopaka wrzucić na izolatki.

Krew pobrano natychmiast 4 listopada, a zakład medycyny sądowej przy M. Skłodowskiej-Curie 9 w Bydgoszczy po 15 dniach nadesłał wyniki, że krew więźnia czysta była jak krew noworodka jeśli chodzi o narkotyki.

Sęk jednak w tym, że dopiero 16.06.2017 roku murgrabia dyrektorek Włocławskiej puchy zameldował posłusznie, że krew była czysta.

No cóż trzeba przywołać słowa platformowej kobyły ” Sorry taki mamy klimat”

Zwolnić i zamknąć trzeba paru bucy z Włocławskiego więzienia.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Row of cars

Akcja porządny człowiek

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Akcja porządny człowiek Uwaga płacę po 5000 złotych za dane właścicieli fałszywych profili podszywających się pode mnie lub tych, które…