zbigniw-stonoga-na-nartach2

Gdzieś na nartach. Siatka na stoku zbliżała się do mnie z zawrotną prędkością.

Serdecznie pozdrawiam Wszystkie Internetowe Buźki.
Gdybyście widzieli stonogę na nartach-każda w inną stronę :-p

Lecim bo musim 🙂)))
Siatka na stoku zbliżała się do mnie z zawrotną prędkością. Gdy pierwszy raz dostałem orczykiem w łeb przypomniało mi się przyjęcie komunijne.
Boże jak ja będę chodził :-p

Gdzieś daleko od pięknych polskich gór czeka na naszą pomoc, maleńki Filipek z jeszcze mniejszą siostrą oboje chorzy na dziecięcego Alzheimera. Maluszki, co to jeszcze świata nie widziały jedno na 10-cio tygodniowe oczka, a drugie 4 letnie najpewniej gór nigdy nie zobaczyłyby bez Was.Kilka dni zaledwie trwała akcja podczas której zbierałem pieniądze na zakup leku ZAVESCA, który stanowi podstawę do przeżycia dzieci, do wielkiej próby ratowania ich życia i w połowie już się udało zakupiliśmy aż dwa opakowania leku każde po 23.500 złotych.Apteka zrezygnowała ze swoich prowizji.Potrzebujemy kolejnych dwóch by bezpiecznie przeprowadzić przeleczenie Filipka Zavescą, po podaniu której nie można przerwać leczenia szybciej niż 6 miesięcy.
Filipek czeka na swoją szansę w Łodzi razem z siostrą i rodzicami zmrożeni wciąż jak te drzewa na stoku czy się uda czy nasze dzieci otrzymają szansę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Czat 15 Wrzesień 2015

Czat 15 Wrzesień 2015

Napisał - 15 września 2015 0
Zapraszam do kontaktu telefonicznego z fanami. Ja będę walczył o to co zainicjowałem w Polsce. Dziękuję fanom i hejterom bo…
pomoc-dla-frania-zbigniew-stonoga

Światełko dla Frania

Napisał - 20 marca 2016 0
Franiu potrzebuje naszej pomocy. Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem „światełko dla Frania” PayPal : fundacja@zstonoga.pl Rachunek Fundacji…