Funkcjonariusz zataczał się i kilkukrotnie upadł

Zbigniew Stonoga: Funkcjonariusz zataczał się i kilkukrotnie upadł

Komunikat dla Komendy Stołecznej Policji i Biura Spraw Wewnętrznych Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Niecodzienne zdarzenie w Areszcie Śledczym Białołęka, funkcjonariusz patrolujący tzw pas śmierci zataczał się i kilkukrotnie upadł. Sytuacja ta wzbudziła moje wielkie zainteresowanie albowiem funkcjonariusz miał przy sobie długą broń ostrą. Natychmiast poinformowałem dowódcę zmiany i przewracajacy sie funkcjonariusz nagle zniknął wszystko miało miejsce między 15:00 a 15:15. Do 16:08 awarii uległ zamek w drzwiach mojej celi co z całą pewnością pozwoliło wysłać chorego funkcjonariusza do domu.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Czat 14 czerwiec 2016

Czat 14 czerwiec 2016

Napisał - 15 czerwca 2016 0
Dzień Dobry. Chciałbym abyście spojrzeli raz jeszcze na akcję Pani Łucji i Igora któremu skradziono wózek. Zachęcam do wzięcia udziału…