Firma JANTAR

Firma JANTAR pokryje koszt przygotowania Kubusiowi pokoju!

Firma JANTAR pokryje koszt przygotowania Kubusiowi pokoju!

Pan Wiesław z Limanowej pokryje koszt przygotowania Kubusiowi bezpiecznego pokoju, a sam projekt wykona nieodpłatnie Krzysztof Adamczyk Właściciel firmy tapicerstwomedyczne.pl

Firma Handlowo Usługowa „JANTAR” Wiesław Koza ma swą siedzibę w malowniczo położonej górskiej miejscowości Limanowa. Nasza działalność skoncentrowana jest na przetwórstwie i sprzedaży szerokiej gamy wędlin tradycyjnych, z udziałem przypraw naturalnych, oraz ręcznie wyrabianych produktów garmażeryjnych.

Przywiązujemy wielką wagę do jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych przez nas wyrobów, dlatego też wdrożyliśmy systemem kontroli jakości procesów produkcyjnych HACCP.

Naszą celem jest produkcja i sprzedaż zdrowej żywności. Mięso pozyskiwane jest wyłącznie od lokalnych producentów rolnych z małopolski i stanowi doskonały surowiec do produkcji bezpiecznej żywności.

Cała produkcja, zarówno wędlin, jak i wyrobów garmażeryjnych bazuje na zachowanych od limanowskich pokoleń, recepturach domowych.

Posiadamy tradycyjne wędzarnie, opalane wysoko gatunkowym drzewem bukowym i olchowym, co przekłada się na znakomity swojski smak i aromat naszych kiełbas, szynek, boczków i wędzonek.
Poprzez ciągłe inwestycje we własną infrastrukturę, zasoby wykwalifikowanej kadry, oraz park maszynowy, sukcesywnie dostosowujemy się do ciągle rosnących i zmieniających się wymagań rynku.

Naszą misją jest: „Produkcja i sprzedaż zdrowej żywności, oraz zachowanie tradycyjnych wartości kulinarnych„.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

FHU „JANTAR” Wiesław Koza
34-600 Limanowa, ul.Przyłęckiego 8

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

stan-wojenny

Stan wojenny

Napisał - 13 grudnia 2015 0
W wyniku stanu wojennego śmierć poniosło ok. 100 osób, a aresztowano lub internowano łącznie ponad 10 tysięcy. W 34 rocznicę…