Fałszowanie list poparcia. Zbigniew Stonoga

Fałszowanie list poparcia. Wasze dane!

Witajcie.

Zobaczcie w jaki sposób PiS, Po, PSL zbierało podpisy.

Bardzo Was proszę o zweryfikowanie czy jesteście w tym spisie jeśli tak, to oznacza, że użyto waszych danych do fałszowania list poparcia. Wówczas należy udać się do swojego sądu i zakwestionować podpis na liście poparcia.

Plik PDF

Oto Wasze dane. Jeśli tam siebie odnajdziecie będzie to oznaczało, że komitety PO PiS PSL i Petru wykorzystały je w fałszowaniu list poparcia.

Skontaktujcie się wówczas z Sądem w Waszym mieści i zażądajcie okazania listy ze swoim podpisem i złożcie oświadczenie, że podpis został sfałszowany tak zniszczymy stare elity przestępcze w Polsce.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 18 komentarzy

 1. Prosiłbym o zrobienie mirrora pliku na jakimś hosting (Google Drive, DropBox lub innym). Sam jestem ciekaw, czy są tam dane moje, rodziny lub znajomych.

  Odpowiedz
   1. Bandwidth Limit Exceeded

    The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

    Odpowiedz
     1. Minął już tydzień i dalej za duży ruch żeby pdf pobrać? Chyba jakieś jaja robicie. Strona główna na tym samym serwerze jakimś cudem działa..

      Odpowiedz
 2. Witam serdecznie,

  Po obejrzeniu filmu z listą, odnalazłem na niej dokładny adres zamieszkania wraz z dokładnym peselem swojej Mamy, nie zgadza się tylko imię i nazwisko że niby jakaś janina p. co ch*j wie co to kto jest, gdzie w warszawie mogę się zgłosić z „reklamacją” na ten proceder???

  pozdrawiam

  Odpowiedz
   1. Bandwidth Limit Exceeded
    The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy