lepszy

Elegancko – Wciąż lepszym się stajesz

Mój Ukochany Ozimek i jego Talentydasd

Drużyna Mistrzów, Elegancko oraz Lis prezentują teledysk do utworu „Wciąż lepszym się stajesz”

Sami o sobie mówią „lokalni patrioci” i choć pochodzą z małego miasteczka na Opolszczyznie mogą być dumni z postawy swoich mieszkańców. To właśnie z Ozimka wywodzi się dwóch aktualnych reprezentantów Polski w piłkę nożną choć w przeszłości miejscowy klub wychował ich aż pięciu. Kilku mistrzów/mistrzyń i medalistów/medalistek Mistrzostw Świata, Europy i Polski, kilku solidnych ligowców w piłkę ręczną, nożną, koszykówkę czy siatkę, reprezentantki Polski w jeździectwie i karate a także wielu pasjonatów którzy mimo że nie zrobili oszałamiających karier, wkładają w to wszystko tyle samo serca … Takie małe „zagłębie talentów”.

Tytuł: Wciąż lepszym się stajesz
Tekst/rap: Azi, Obek, Lis
Produkcja muzyki/Mix/Mastering: Michał „Ślimak” Klara
Video/Zdjęcia/Montaż/Reżyseria: Jakub Olszewski
Realizacja wokali: Nie Bądź Jeleń Studio
Scenariusz: Azi

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

paulinka-katowice-zbigniew-stonoga

DRAMAT PAULINKI Z KATOWIC

Napisał - 18 stycznia 2016 0
DRAMAT PAULINKI Z KATOWIC Paulinka przeszła straszny wypadek w wyniku którego odjęto jej obie nogi.Została oszukana przez protezownię-teraz marzy o…