kamil-otuchowo-zbigniew-stonoga

Dzięki wam Kamil Bryk otrzymał 30 tysięcy najnowsze zabiegi lecznicze.

Od kilku minut jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Świecie.
Otóż chwilę temu zakończyłem rozmowę z tatą Kamila Bryka z Otmuchowa.
To dzięki Wam będę mógł natychmiast zareagować i przesłać Kamilowi kolejne 30.000 złotych na najnowsze zabiegi lecznicze.
kamil-otuchowo-zbigniew-stonoga-fundacja-kamil-bryk

UWAGA UWAGA UWAGA -Dzięki Wszystkim ludziom dobrej woli związanym z moim profilem i wspaniałą akcją przyjaciół Kamila w Otmuchowie, koncertem, który zorganizowali, wspaniałej Społeczności otmuchowskiej i opolskiej, Władzom miasta, Szkołom,Przedszkolom Straży Pożarnej , dzięki kochanemu Burmistrzowi Nysy, Ratownikom, Miłoszowi z karetki stała się rzecz następująca;
PARAMETRY ŻYCIOWEKAMILA WRACAJĄ DO NORMY!!!!
Cofnęła się zakrzepica i reszty nie zapeszam….ale to cud!!!!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Koterba Janina |

    Ja również bardzo przeżyłam historię Kamila-Bardzo! Jak się dowiedziałam. że jest lepiej to myślałam że z radości serce mi pęknie.Oprócz wsparcia finans. które jest niezbędne wspieram również Modlitwą Całą Rodzinę! Pozdrawiam i czekam na dobre wieści-Będzie Dobrze!!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy