12347573_1851576525069020_750140132540180851_n

Drogi Ministrze Sprawiedliwości

Drogi Ministrze Sprawiedliwości.
Dałem Panu wystarczająco dużo czasu by pochylił się Pan nad stalinowskim wymiarem sprawiedliwości, który wprawiony w ruch w 2000 roku wyniszcza moje życie i mnie samego.
Opowiada Pan pierdoły w telewizorni o zabraniu niektórych praw osobom skazanym, a nie zrobił Pan dotąd nic, co mogłoby zasrany wymiar niesprawiedliwości naprawić i uczynić go sprawiedliwym.
Przypomnę Panu o czym rzadko który Polak wie jak Pana prześladowano w latach 2010-2015.Mam relacje wielu warszawskich lekarzy kiedy to z czterdziestostopniową gorączką prosił ich Pan o wypisanie zwolnienia lekarskiego by nie musieć kolejny, dwudziesty raz stawić się gdzieś w polskiej prokuraturze czy sądzie.
Naprawę polskiego szamba prokuratorsko-sądowego należy rozpocząć tam właśnie, bo mszcząc się dziś na osobach skazanych czy tymczasowo aresztowanych staje Pan z plugawym wymiarem sprawiedliwości po tamtej stronie, po stronie bezprawia i naprawianiu wizerunku temidy chłostą dla skazanych, częstokroć niewinnych.
Z wolna zacznę Pana atakować wymuszając udzielenie odpowiedzi na pytanie o podstawy zainicjowanych przeze mnie śledztw za czasów PO , a w szczególności śledztwa dotyczącego korupcji w Sądzie Rejonowym w Katowicach, które sam zainicjowałem poprzez namówienie kierowcy prezesa do zeznań i w którym postawiono mi zarzut utrudniania tylko dlatego że wyjechałem na weekend.
Oczekuję też weryfikacji wyroku w sprawie przywłaszczonego niby lexusa od znanego SB-eka, którego to samochodu na oczy nie widziałem.
Oczekuję wyjaśnienia zmiany w 3 dni wyroku uniewinniającego na skazanie na bezwzględne więzienie po upływie 5 lat od uniewinnienia.
Mylałem, że PiS-ory zaczną coś zmieniać ale zaczynacie się tylko mścić i wprowadzać faszystowskie prawo.
Czekam na publiczną odpowiedź.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy