Dominika Duda otrzyma pomoc od rodziny

Dominika Duda otrzyma pomoc od rodziny

Dominika Duda otrzyma pomoc od rodziny

Napisała przed chwilą „rodzice już wiedzą. Zarówno Oni jak i Andrzej przestrzegają mnie przed Panem”

Tak Andrzej Duda uszanował mój wkład w to aby jego siostra mogła rozpocząć wolne życie.

Jak widać Pan Prezydent ma poważne kłopoty w wartościach, które powinny leżeć u podstaw piastowania Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej.

Ja zatem jestem już zwolniony z odpowiedzialności za los siostry prezydenta.

No więc montuję wywiad – będzie za 2-3 godziny.

www.stonoga-zbigniew.pl/siostra-prezydenta-uprawiala-seks-za-pieniadze/

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. P.Stonoga.Jak Dominika zaczęła opowiadać o sobie,niech mówi od początku.Mamusia ja porzuciła-zostało to „wymuszone”,wiec gdy dziewczyna miała 18 lat mogła już o sobie decydować,czemuż to szanowana mamunia nie pojawiła się w jej życiu.Jesli zaś jestem w błędzie,niech dzieweczka powie wszystko.”Tatus” tatusiem…a mamunia to co?Czyzby mamunia nie była na tyle kasiasta,żeby zaimponować „pokrzywdzonej” prawie 30 letniej dziewczynce? …jestem ciekawa jak większość jak potoczą się te fascynujące informacj.Moze pan lub Dominika pofatyguje się i opisze swoje „barwne i trudne” życie.Mysle,ze wiele dzieci chciałoby mieć tak „ciężko” w życiu jak ONA…

    Odpowiedz
  2. Z tego co widac, to siostra Prezydenta poprostu rozmawiala z kims na jakims portalu randkowo podobnym, lub facebooku i poprostu doszlo do zwyklej, a zarazem nagminnej sytuacji gdzie zostaly wyslane nagie zdjecia i doszlo do szantazu…..Panie Stonogoa, robienie z tego wielkiego dramatu, pisanie iz zwolniono Pana teraz z odpowiedzialnosci za Jej przyszlosc i zycie, a przede wszystkim sama metoda Panskiej publikacji….jest zalosne i uwlaczajace. Kolejny Panski nie udany ruch…cuz moze by Panu przydal sie tez i jakis doradca?…Pozdrawiam

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy