nie zamkniecie

Do wyborów mnie nie zamkniecie

Jeśli ktoś jest dupkiem to oznacza że jest dupkiem. Jeśli facet bzyka się z facetami to jest gejem i nie widzę w tym nic obraźliwego.
Jakaż sprawna ta pierdolona warszawska prokuratura-szkoda że zabrakło tej sprawności w sprawach złodziejstwa w wykonaniu nietykalnych z Wiejskiej.

Mam też propozycję do politycznych luzidupow z prokuratury:

Poczekajcie do wyborów to zrobicie jedno śledztwo z hurtowymi zarzutami.
Z tego tez co ja wiem to na ten moment prowadzone są dwa śledztwa p-ko mnie.

Pierwsze za ujawnienie akt afery podsłuchowej, a drugie za utrudnianie śledztwa którego jestem inicjatorem, a dotyczącego korupcji w katowickim sądzie.
Prezydenta Dudy nie można było obrazić on się sam obraził oszukując mnie i miliony Polaków oraz stając się marionetką zboczonej kaczki.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

strazak

Potrzebna pomoc dla Strażaka

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Jutro dołożę resztę brakującej kwoty i kupimy wspólnie mieszkanie dla Strażaka. POMAGAJMY! W poniedziałek, 11 stycznia siemiatyccy strażacy około godziny…
Nadajemy z domu Igora

Nadajemy z domu Igora

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Nadajemy z domu Igora. Szanowni Państwo Zbieram pieniądze na wózek inwalidzki dla Igora z warszawskiego Żoliborza. Wózek został skradziony.Na dzień…
rozliczenie

Wykaz rozliczeń fundacji

Napisał - 18 stycznia 2016 0
Wykaz rozliczeń fundacji Rozliczenie Pani Renatka (resztę otrzymała w wigilię). Rozliczenie Kamil Bryk (reszta po wpływie środków z PayPal, które przelałem…