pani-lucja-zbigniew-stonoga

Dla pani Łucji mamy już 30 tysięcy!

Dzień Dobry Kochana Polsko!

O 5.39 chcę Was poinformować,że dla Pani Łucji mamy już 29.000 złotych. Wczoraj wieczorem był u Niej nasz przyjaciel ‪#‎MaciejRządkowski‬ i zawiózł zakupy oraz grzejniki-wreszcie jest ciepło w domu.Pani Łucja płakała z radości.

Obiecałem, że będzie mogła być widoczna na waszych monitorach więc przygotowujemy czat na żywo, który odbędzie się w przyszłym tygodniu.Pozdrawiam i prosząc o dalszą pomoc dziękuję za już otrzymaną.

Proszę przeczytajcie cały opis.

Pani Łucja ma 93 lata przeżyła sowieckie łagry, a teraz bydgoski sąd wyrzucił ją na ulicę.

Wpłaty z dopiskiem „dla Pani Łucji” proszę kierować na rachunek

Fundacji im.Zbigniewa Stonogi
02-009 Warszawa
Aleja Niepodległości 235/237
03 1090 1841 0000 0001 3164 9676
PAYPAL fundacja@zstonoga.pl

Bydgoska spółka należąca do miasta postąpiła jak mafijni lichwiarze kwota długu 236 zł -kary umowne i odszkodowania 2500 zł i tak co miesiąc aż dług urósł do gigantycznej sumy 86.000 zł.
Od 4 lat zarówno Pani Łucja jak i Jej córka mają na głowie komornika, który zabiera im prawie połowę przychodu całego gospodarstwa domowego
Mam marzenie że uda się nam zgromadzić w błyskawicznym tempie choćby 50.000 żeby pójść i negocjować z miastem.
Pani Łucja jest blisko kochającej Córki, która dla dobra wychowywanego w ramach rodziny zstępczej dziecka nie chce ujawniać swojego wizerunku.(chłopiec ma 15 lat)
Nigdy wcześniej nie było mi tak przykro podczas spotkania z potrzebującym.

Dziękuję za tę wspaniałą lekcję życia szczególnie Tobie Maciek.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy