Czat z domu Pani Marty

Czat z domu Pani Marty

Kanapka z chlebem posypanym cukrem. Tylko tyle może zaoferować Pani Marta swoim dzieciom po tym jak Euro Bank nie wywiązał się z obowiązku wprowadzenia do systemu dokumentu wstrzymania egzekucji Urzędu Skarbowego w Będzinie. W lodowce marchewka i odrobina ketchupu.

Czy możemy mieć pretensje do komornika? Zdaje się że nie (no za wyjątkiem tego ze komornik też Człowiek i mógł dać sobie spokój z zajęciem)

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

 1. Kochani ściema na całego..Pani Marta pracuje,mieszka z mamą..mieszkanie zmodernizowane..każdy z nas wie ,ile dostaje matka samotnie wychowująca dzieci….do tego fundusz elimentacyjny i od niedawna 500+..razem to zliczyć -,żyje im się lepiej jak niejednej rodzinie w Polsce czyż nie…
  zastanawia mnie fakt cóż to za matka ,pokazująca całemu światu twarz dzieci..czy ona na prawdę je chroni…:)
  Po za tym dzieci mają na czymn spać dostali łóżko piętrowe i starczy im ono na długie lata..
  Nie dajcie się nabrać państwo..
  A każdy z nas powinien wiedzieć ,że długi wcześniej czy pózniej należy spłacać..

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

rui-stonoga

Jadę do Rui

Napisał - 16 grudnia 2015 0
Za chwilę wyjeżdżam do Rui do jedenastu rodzin, które z minuty na minutę pozostały w tym w co były ubrane.Nie…