Codziennie nowe zarzuty o znieważenie i Doktor PAJ-HI-WO

Codziennie nowe zarzuty o znieważenie i Doktor PAJ-HI-WO

Codziennie nowe zarzuty o znieważenie

Doktor PAJ-HI-WO z Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka to stara Gwardia Służby Więziennej z nostalgią powracająca do czasów w których żebra osadzonych liczyło się więziennym kluczem.

Kilka lat temu, po upadku śmigłowcem doznałem rozległych obrażeń w tym także kręgosłupa.

W ostatnim czasie rodzina dostarczyła mi wyniki rezonansu, którego opis zatrważa mnogością zmian w kręgosłupie modelujących worek oponowy, takim zmianą towarzyszy przeszywający ból nie tylko przy poruszaniu się ale nawet oddychaniu.

Niemal każdego dnia stawiane mi są nowe zarzuty znieważenia niepokalanych, wiąże się to z częstymi wyjazdami na czynności procesowe i badania psychiatryczne, które wykonywane są tak często, że z lekarzami zdążyliśmy się zaprzyjaźnić.

W dniu dzisiejszym tak jak 13 czerwca 2017 r. Poprosiłem aby nie przewozić mnie więźniarką skutego za ręce i nogi gdyż wynik RM jest bardzo zły i może stać mi się krzywda, postanowiono zatem zapytać o zdanie tak zwanego lekarza PAJ-HI-WO.

W gabinecie pojawił się najpierw odór wódy, która najpewniej pomaga popatrzeć mu rano w lustro, później wtoczył się czerwony baron medycyny polskiego więziennictwa, którego nos wskazuje że w żyłach płynie błękitna krew.

W bełkocie patola usłyszałem aby dotknąć palcem czubka swojego nosa prawa a później lewą ręką.

Gdy z radością objawów zdrowia udało się mi to zrobić z zamkniętymi oczami, doktor Blue był już pewien że rezonans magnetyczny za kilka milionów złotych pierydoli głupoty.

Nie wiem jak to możliwe aby ludzi pozbawionych wolności z tytułu tymczasowego aresztowania lub kary pozbawienia wolności leczył patol, któremu nie powierzyłbym opieki zdrowotnej nawet Dudy i Kaczyńskiego.

Dziękuję za kolejne listy

 • Pani Arlecie z Poznania
 • Szymonowi z Rudy Śląskiej
 • dzięki CB
 • Joli z Jedlicze
 • Ewie z Sulejówka
 • Kasi z rodziną z Northern
 • Dawidowi Skrzypczakowi
 • Marcię z Wałbrzycha
 • Tomkowi ze Świętochłowic
 • Marcie z Częstochowy
 • Ani z Przemyśla
 • Krzysztofowi z Hajnówki

(Pozdrowienia dla mieszkańców z Podlasia i Więzienników z Aresztu Śledczego Hajnówka), Bartka z Łęcznej, pozdrawiam rodziców ŚP Bartusia Hadyńskiego ( Paweł dziękuję), rodziców ŚP Kamila Bryka, Kasie – mamę ŚP Mateusza Wierzbowskiego, rodzinę i syna Pani Mirki z okolic Nowego Dworu Gdańskiego, która odeszła w ostatnich dniach, pozdrawiam wszystkie internetowe buźki które są ze mną w tym trudnym czasie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

pani-wiola-zbigniew-stonoga

Pomoc dla pani Wioli

Napisał - 15 grudnia 2015 0
Zadzwoniła zapłakana Pani Wiola i mówi dlaczego ci ludzie tak strasznie nienawidzą drugiego człowieka tylko dlatego że chce mieć dzieci…