lech-walesa-prezydent

Co ci zrobił Prezydent Lech Wałęsa? Czym zawinił? Wolna dyskusja.

Proszę wszystkich internautów o napisanie mi tutaj w konetarzach niezależnie kogo lubicie a kogo nie. Co konkretnie złego zrobił Wam i Polsce Pan Prezydent Lech Wałęsa.
Bardzo proszę o merytoryczną dyskusję. Proszę też o komentarze co Waszym zdaniem zrobił dobrego.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Heroizm nie jest w samych bitwach, ale na wszystkich polach życia i nieustannie. Owszem bitwy dlatego tylko bywają, iż heroizm nie bywa pierwej na polach życia praktykowany.

    C.K.Norwid

    Odpowiedz
  2. Mieszkałem w US 26 lat. Kiedykolwiek rozmawiałem ze znajomymi, czy to był Polak czy Amerykanin czy innej narodowości, wszyscy mieli podobne zdanie o Wałęsie, Papieżu , Polakach i Polsce. Jak najlepsze. Byłem i zresztą nadal jestem dumny że mamy Wałęse i niech rzuci kamieniem ten kto nic w życiu chociaż raz nie spier*olił. Polacy ktorzy mieszkaja dlugo za granicą czują się dumnie z tego kim są, ską pochodzą bo nie mają się niczego wstydzić. Nasz kraj jest piekny i Polacy wiele zrobili dla innych krajów i ludzi na świecie. Opinia o nas jest bardzo dobra. Nie rozumiem tylko dlaczego są tacy tu w Kraju ktorzy znajduja przyjemność w szrganiu tej opinii.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy