Certyfikat współwłasności tytułu

Certyfikat współwłasności tytułu

Certyfikat współwłasności

Musisz wydrukować ten post podpisać i wysłać mailem na adres certyfikat@zstonoga.pl z dopiskiem rozumiem treść zawieranej umowy i zgadzam się na jej ustalenia.
Certyfikat otrzymasz DHL-em najpóźniej do dnia 30.08.2016.

(Projekt rusza w 30 dni po osiągnięciu minimum nabywców certyfikatów, które wynosi 5000 szt-każdy może kupić dowolną ilość certyfikatów)

Termin sprzedaży certyfikatów upływa z dniem 15.07.2016 r. i jeżeli nie zostanie do tego czasu sprzedane 5000 sztuk to środki zostaną odesłane bez żadnych potrąceń wszystkim inwestorom )
Zapraszam Was do wspólnego biznesu.

Często piszecie „ty to możesz sobie pozwolić na to i owo” a my nie mamy takich pieniędzy i musimy siedzieć cicho.
Nic podobnego i Ty możesz zarabiać razem ze mną ale uważaj bo w każdym biznesie można też stracić pieniądze dlatego miej to na uwadze podejmując decyzje finansowe.
To co proponuję to ambitny projekt wspierania polskich przedsiębiorstw mający na celu wzajemną autopromocję poprzez program partnerski, politykę upustów na postawie sprzedawanych certyfikatów uczestnika współwłasności przedsięwzięcia biznesowego, jego nazwy i podległych mu praw właścicielskich w tym prawa do określonego tytułu prasowego. (tytuł jest celowo nie podawany i nie jest nim Gazeta Stonoga)

Wydawany w przyszłości miesięcznik lub dwutygodnik będzie zawierał istotne kwestie społeczne, a znaczącą jego część będą stanowiły kupony rabatowe na towary i usługi sprzedawane przez polskie firmy w tym także Wasze.

Zakupiony przez Was certyfikat uczestnika będzie upoważniał Was do czerpania zysków z podejmowanych przez grupę akcji biznesowych.
Kolejną korzyścią dla Was będzie możliwość zarabiania na miesięczniku albowiem już w pierwszym miesiącu każdy z Was otrzyma bezpłatnie do wysokości zainwestowanych środków określoną tymi środkami ilość egz miesięcznika, którą będzie sprzedawał we własnym zakresie z tym że każdego z uczestników będę promował poprzez publikację list z miejscami na terenie Polski i innych państw w których można go nabyć.

Więc zainwestowaną kwotę jednorazowo otrzymasz z powrotem w postaci miesięcznika. W kolejnych miesiącach będziesz już zarabiał 10% od ilości sprzedanych egzemplarzy.
Każdy z uczestników otrzyma również inne przedmioty podlegające sprzedaży z wizerunkiem lub nazwą związaną ze Zbigniewem Stonogą.
Jest to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce, które w realny sposób, w ciągu miesiąca od rozpoczęcia działania grupy „odda” Ci w towarze zainwestowane pieniądze-dalej już bez ryzyka ich utarty będziesz mógł rozwijać swoją pozycję w grupie inwestorskiej.
Z czasem w zależności od wyników finansowych przedsięwzięcia będę rekomendował odkupienie udziałów od udziałowców Gazety Stonoga i Alkoholi Stonoga Sp z o.o. i wspólne przejęcie tych spółek oraz nadanie odpowiedniego biegu biznesowego.

FAQ

Czy dostaniesz jakąś umowę, czy musisz zapłacić podatek od nabycia certyfikatu, czy musisz gdzieś to zgłaszać?
-nie podpiszesz umowy albowiem przelanie środków na podstawie tego postu jest zawarciem przez Ciebie umowy.Musisz też wydrukować ten post podpisać i wysłać mailem na adres certyfikat@zstonoga.pl z dopiskiem rozumiem treść zawieranej umowy i zgadzam się na jej ustalenia.

Czy będziesz mógł w każdej chwili odsprzedać swój certyfikat/certyfikaty komu tylko zechcesz i za kwotę jaką zechcesz?
-Tak ale certyfikaty są imienne,zawierają Twoje Imię i Nazwisko w przypadku sprzedaży będziesz musiał nas o tym zawiadomić aby unieważnić Twój certyfikat i wydać nowy nowemu właścicielowi z jego Imieniem i Nazwiskiem

Jak będą wyglądały certyfikaty?
-certyfikat będzie bardzo podobny do karty kredytowej
Powstanie również portal o nazwie (jeszcze ukryta) na którym każdy z Was będzie mógł publikować istotne dla niego treści oraz reklamować swoją firmę

Gdzie leży i jakie jest ryzyko utracenia zainwestowanych środków?
-Uważam,że ryzyko tego przedsięwzięcia istnieje i jak w każdym innym przypadku otwierania nowej działalności jest wysokie.
Nikt dzisiaj nie wie jaka będzie sprzedaż miesięcznika lub dwutygodnika /reklamy w nim/produktów które będziemy proponowali.

Czy ktoś odda nam pieniądze jeśli projekt nie wypali?

-nie

A co się stanie z naszymi pieniędzmi jeśli Pan Stonoga trafi do więzienia?
-projekt będzie wstrzymany do czasu uwolnienia Pana Stonogi.

Kiedy wyjedzie pierwszy numer miesięcznika lub dwutygodnika?

01.09.2016r.

Termin sprzedaży certyfikatów upływa z dniem 15.07.2016 r. i jeżeli nie zostanie do tego czasu sprzedane 5000 sztuk to środki zostaną odesłane bez żadnych potrąceń wszystkim inwestorom )

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy